فیروزه مقدادی

Posted on

فیروزه مقدادی. به نام‌های عسل، سایه و خاتون است ابی و دخترش عسل فیروزه مقدادی، همسر سابق ابی ، در یک مرکز حقوقی و وکالت آمریکایی فعال است؛ قبل از انقلاب در ایران فوق لیسانس حقوق گرفت و به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار بوده است.

Ebi and Behrouz Vossoughi in San Francisco
Ebi and Behrouz Vossoughi in San Francisco from rayanworld.com

ابی دو سال قبل از وقوع انقلاب در ایران، برای اجرای. قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، وی فوق لیسانس حقوق گرفت و به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار بود. فیروزه مقدادی همسر اول ابی الان کجاست؟ عکس و خاطرات و ساتین فیروزه همسر اول ابراهیم حامدی بود و مدتهاست از ابی جدا شده و در حال ۲۹ سال دارد و ماه گذشته دکترای حقوق گرفت، سایه دومین فرزند.

به نام‌های عسل، سایه و خاتون است ابی و دخترش عسل

فیروزه مقدادی، همسر سابق ابی ، در یک مرکز حقوقی و وکالت آمریکایی فعال است؛ قبل از انقلاب در ایران فوق لیسانس حقوق گرفت و به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار بوده است. ابراهیم حامدی فرشید حامدی عسل حامدی سایه حامدی خاتون حامدی فیروزه مقدادی بیوگرافی مهشید برومند همسر ابی علت جدایی ابی از فیروزه مقدادی بیوگرافی مهشید ابی دو سال قبل از وقوع انقلاب در ایران، برای اجرای کنسرت.

او در سال ۱۳۵۳ با فیروزه مقدادی ازدواج کرده و از وی صاحب سه دختر به نام‌های عسل، سایه و خاتون است که برای هر کدام از آن‌ها ترانه‌ای جداگانه خوانده‌است.

او در سال ۱۳۵۳ با فیروزه مقدادی ازدواج کرده و از وی صاحب سه دختر به نام‌های عسل، سایه و خاتون است که برای هر سه آنها یک ترانه خوانده ‌است. ابراهیم حامدی (ابی) بعد از گذشت ۱۵ سال از زندگی زناشویی در نهایت از فیروزه مقدادی جدا شد. در سال ۱۳۵۳ با دختری به نام فیروزه مقدادی وارد زندگی زناشویی شد حاصل ازدواج آنها سه دختر به نام‌های عسل و سایه و خاتون می باشد که برای هر کدام از آنها نیز آهنگ هایی منتشر کرده است.

او دوران کودکی خود را در محلهٔ میدان فوزیهٔ تهران سپری کرده‌است و دارای چهار خواهر و یک برادر است.

به نام‌های عسل، سایه و خاتون است ابی و دخترش عسل عکس ابی و همسرش مهشید اما درباره فیروزه مقدادی بد نیست بدانید او به عنوان همسر سابق ابی ، در یک مرکز حقوقی و وکالت آمریکایی فعال است!

ابی دو سال قبل از وقوع انقلاب در ایران، برای اجرای.

پدرش (سرهنگ مقدادی) نیز پس از بازنشستگی از ارتش به. قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، وی فوق لیسانس حقوق گرفت و به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار بود. ازدواج اول با فیروزه ابی در سال 1353 با فیروزه مقدادی ازدواج کرد و از او 3 دختر به نام های عسل، سایه و خاتون دارد که برای هر کدام از آنها ترانه ای جداگانه خوانده است.

سه تا فرزند دختر داره وی از همسر اول خود فیروزه مقدادی، صاحب سه دختر.

ابی اولین بار در سال 1351 وقتی 23 ساله بود با خانم فیروزه مقدادی ازدواج کرده و از او صاحب سه فرزند دختر بنام های عسل، سایه و خاتون شد. ابراهیم حامدی؛ بیوگرافی و عکس های ابی به همراه همسر و دخترانش. اما در نهایت این زندگی به طلاق ختم شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.