فونت لیلا لایت

Posted on

فونت لیلا لایت. همچنین شاید این پست برای شما مفید. اگر در استفاده از سایت مشکلی دارید (ثبت نام، خرید، دانلود و.)،لطفا با داوود فولادی در تماس باشید:

دانلود مجموعه فونت دست نویس پیکس دانلود
دانلود مجموعه فونت دست نویس پیکس دانلود from pixdownload.ir

فونت لیلا یکی از بهترین و اصولی ترین فونت های ایرانی است و توسط رضا بختیاری که نامی آشنا در این. ۱۵۰,۰۰۰ تومان قلم لیلا بلد | رضا بختیاری فرد | یک کاربره: به راحتی میتوانید با راست کلیک بر روی فونت و زدن گزینه install فونت را نصب کنید.

این فونت ها توسط ما تولید نشده و فقط بصورت رایگان توسط ما منتشر شده است.

توضیحات طراح فونت در مورد فونت لیلا: فونت لیلا ویژگی ها و مزایای استفاده از فونت لیلا: بهینه سازی جهت استفاده در وب.

فونت لیلا رایگان قابل استفاده در فتوشاپ و ورد و کرل بدون نیاز به نرم افزار مکمل _ تضمین عملکرد و تست شده خانواده‌ی قلم (فونت) لیلا بر پایه‌ی.

طراحی کاملا استاندارد و اصولی. فونت بسم الله الرحمان الرحیم نسخه 2; استارت طراحی این فونت سال ۸۷ آغاز شد و سال ۹۳ سبک regular آن عرضه شد و سپس در سال ۹۵ سبک.

قلم (فونت) لیلا بر پایه‌ی دست‌خط خواهرم طراحی شده و تلاش بر این بوده تا با بررسی و الگوبرداری از جزوه ها و نوشته‌های وی، حرکت سریع دست، تغییرات ضخامت خط و حرکت‌های خودکار.

فونت دستنویس لیلا ، فونتی بسیار زیبا و ساختاری حرفه ای ، این فونت در دسته فونت های دست نویس و جدید فارسی می باشد که مطمئنا نیاز هر گرافیست است ، این دست فونت های برای طرح های تایپوگرافی هم نیز استفاده می شوند و. فونت لاله زار برای کلمات و عبارات کوتاه طراحی شده و بیشتر مناسب موضوعات تجاری و مدرن است از قبیل طراحی وردمارک، اسلاید،بنر،کاورهای شبکه‌های اجتماعی مخصوص بلاگر ها و تبلیغات و حتی بسته بندی محصولات با فرمت ttf و otf فونت های ویژه استفاده در وب سایت با فرمت های woff. اگر در استفاده از سایت مشکلی دارید (ثبت نام، خرید، دانلود و.)،لطفا با داوود فولادی در تماس باشید:

سلام فونت دست نویس فارسی فقط دو تا وجود دارد یکی فونت دست نویس و دیگری فونت سایه بعد از اون فونت دست نویس فارسی تا به حال نیست.

فونت لیلا ( leila ) یکی از زیباترین و بهترین فونت های دست نویس است که طراحی کاملا حرفه ای و تخصصی دارد، در این فونت سعی شده است به گونه ای حروف را طراحی کنند که یک فونت کاملا طبیعی و زیبا به عمل آید. سلام من دنبال یه فونت دست نویس بولد میگردم می تونید کمک کنید. پرطرفدار میان طراحان گرافیست میباشد که اغلب طراحان برای دانلود فونت لیلا از اینترنت به مشکل میخورند و در بیشتر موارد باید فونت دست نویس لیلا را خریداری کنند.

طراحی فوق العاده زیبا و جذاب;

فونت دستنویس فارسی لیلا در۶ وزن از مریم سافت. فونت زیبا ، باعث میشود که طرح گرافیکی شما زیبا دیده شود. ۱۵۰,۰۰۰ تومان قلم لیلا | رضا بختیاری فرد | یک کاربره:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *