فونت زیبای فارسی

Posted on

فونت زیبای فارسی. فونت ساز زیبا انگلیسی کامل. سال‌هاست طراحان هرگاه قصد طراحی فونت داشته‌اند، آگاهانه، دانسته و یا ناخودآگاه، بدون قصد قبلی؛ بی‌اختیار.

مجموعه فونت فارسی مخصوص تکست گرافی پیکسل بوی
مجموعه فونت فارسی مخصوص تکست گرافی پیکسل بوی from pixelboy.ir

امروز در خدمتتون هستیم با مجموعه ای از زیباترین فونت های فارسی که با استفاده از آن ها می توانید فونت پاورپوینت خودتون رو تغییر بدین. فونت زیبا را می میتوانید رایگان و با لینک مستقیم از رسانه فونت جو. توضیحات فونت فارسی زیبا :

فونت شفیق ( Far.shafigh ) از سری فونت های خوشنویسی می باشد.

همانطور که می دانید فونت های فارسی بسیاری در سطح وب موجود هستند، اما اغلب آن ها تنها دارای الگو های حروف عربی بوده و در تعدادی از موارد نیز به دلیل ویرایش ناصحیح، دارای اشکالات فراوانی در ظاهر و ساختار خود. ویندوز به صورت پیش فرض چند فونت یونیکد دارای فارسی بیشتر ندارد، که تنوع خاصی در آن ها مشاهده نمیشود. قلم زیبای عربی جنین یک فونت زیبای فانتزی است که در 6 وزن و به صورت رایگان منتشر شده است.

از این فونت فارسی در طراحی کاور و پروفایل های کاربری استفاده کنید.

فونت فارسی در این پست مجموعه ای بی نظیر و کمیاب از 1750 فونت فارسی به تفکیک موضوع و سازنده ها برای شما آماده دانلود کرده ایم که از این فونت ها می توانید در کارهای گرافیکی و حرفه ای خود استفاده کرده و لذت ببرید. در خدمت شما هستیم با مجموعه فونت فارسی مخصوص طراحی وب که توسط سایت پیکسل بوی جمع آوری شده و شامل ۶۰ عدد فونت اصلاح شده از جمله فونت های : فونت زیبا را می میتوانید رایگان و با لینک مستقیم از رسانه فونت جو.

این فایل حاوی بیش از ۶۰۰ فایل هست که شامل انواع فونت ها.

مجموعه فونت های زیبای فارسی. یکان ، شبنم ، وزیر ، صمیم ، و…. سال‌هاست طراحان هرگاه قصد طراحی فونت داشته‌اند، آگاهانه، دانسته و یا ناخودآگاه، بدون قصد قبلی؛ بی‌اختیار.

تغییر فونت و ظاهر حروف لاتین به صورت آنلاین.

پی سی دانلود / www.p30download.ir امتیاز: طراح این فونت خلیل عبدالله می باشد. فونت فارسی در ایران برحسب معمول و بنا به تداول، مدل ذهنی طراح برای طراحی فونت فارسی، حروف و فونت های لاتین است.

افزودن به علاقه مندی ها.

ایران یکان در سال ۱۳۹۵ طراحی شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. دانلود بهترین و زیباترین فونت های فارسی. فونتی حرفه ای مناسب طراحی های گرافیکی و چاپ می باشد که یک فونت گرافیکی و جالب برای انجام امور خاص این فونت گرافیکی و حرفه ای را می توانید از دیزاین سرا به صورت رایگان دریافت کنید که یکی از بهترین فونت‌های فانتزی فارسی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *