فونت انگلیسی کلاسیک

Posted on

فونت انگلیسی کلاسیک. این بخش شامل دانلود 8 فونت کلاسیک انگلیسی می باشد. شما از این فونت می توانید در طراحی مجله هایی با ساختار کلاسیک استفاده را کنید.

فونت انگلیسی کلاسیک رکیوم Requiem Font ایران جی اف ایکس
فونت انگلیسی کلاسیک رکیوم Requiem Font ایران جی اف ایکس from irangfx.com

در تاریخ مرداد ۱۳, ۱۴۰۰. این نوع متن برای لوگو ، عنوان ، برچسب ، تیشرت ، پوستر و. این فونت انگلیسی با الهام از برخی حروف کلاسیک با لبه تیز.

طراحی شده توسط Sol Matas.

یه فونت خوب میتونه یه دیزاین متوسط رو به یه دیزاین حرفه ای تغییر بده. فونت انگلیسی کلاسیک هنوز هم بهترین و پرفروش ترین فونت های جهان است که اکنون در متون مختلف کاربرد دارد و در همین راستا ما قصد داریم در خصوص انواع و کاربرد تایپوگرافی کلاسیک اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. دانلود 63 فونت انگلیسی زیبا و جدید.

این فونت رایگان توسط Bastien Sozeau طراحی شده است و شما می توانید برای طراحی های خود، از این فونت زیبا استفاده کنید.

این نوع متن برای لوگو ، عنوان ، برچسب ، تیشرت ، پوستر و. این فونت به شما امکان می دهد لوگو تایپوگرافی را به سرعت و به آسانی انجام دهید. این بخش شامل دانلود 8 فونت کلاسیک انگلیسی می باشد.

شما از این فونت می توانید در طراحی مجله هایی با ساختار کلاسیک استفاده را کنید.

فونت کلاسیک انگلیسی فونت کلاسیک انگلیسی corogh gorge یک قلم بلک لتر است که به سبک فونت‌های قدیمی طراحی شده است و مناسب جهت استفاده در طرح و پروژه‌های گرافیکی مختلف می‌باشد. وقتی ما از برنامه هایی مثل فتوشاپ ، ایلستریتور، کرول دارو، دریمویور و. نویسنده محمد صادق شمس چهارشنبه, 4 دی 1398 آخرین بروزرسانی یکشنبه, 17 آذر 1398.

ولی ما می توانیم فونت های دیگری نیز بر روی سیستم خود نصب کنیم.

یکی از مهمترین ابزارهای هر دیزاینر فونتهاشه. در این پست فونت انگلیسی کلاسیک کوباسی برای دانلود در ایران جی اف ایکس قرار گرفته است. این فونت حروف انگلیسی را به سبک قدیمی و با خطوط پرانتزی طراحی کرده است و الهام بخش آن فونت هایی مانند plantin infant و itc italian old style بوده اند.

شما از این فونت می توانید در طراحی مجله هایی با ساختار کلاسیک.

در این پست فونت انگلیسی کلاسیک ژرنالیسم برای دانلود در ایران جی اف ایکس قرار گرفته است. فونت های بسیار زیبا برای متن های شما به همراه قابلیت کپی پیس که نباید از دست بدهید فونت sannia با وزن معمولی طراحی شده است و.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *