فروشگاه اتکا

Posted on

فروشگاه اتکا. از یکسال پیش در عرصه بین‌الملل وارد شدیم و در. مجموعه فروشگاه های سازمانی اتکا و همچنین صدها فروشگاه مجهز به کارتخوان های حکمت در سراسر کشور طیف وسیعی از کالا و خدمات را بصورت اقساطی و به اعتبار حکمت کارت پرسنل نیروهای مسلح در اختیار.

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش جانبو هفت رفاه
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش جانبو هفت رفاه from www.naghsheyerah.ir

سازمان اتکا با بیش از ۶۰ سال تلاش در حوزه‌های اقتصادی و مالی، بازرگانی خارجی، صنعتی، کشاورزی و دامپروری، فروشگاهی و توزیع کالا، به‌عنوان یک. در سال ۱۳۳۴ قانون تشکیل سازمان اتکا در مجلس شورای ملی ایران تصویب شد و فروشگاه اتکا یکی از فعالیت های سازمان اتکا است و از فروشگاه اختصاصی نیروهای مسلح به شمار می آید که در حوزه های اقتصادی و مالی، بازرگانی خارجی، صنعتی. فروشگاه های شهر و روستا.

نرم افزار رسمی شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا.

در فروشگاه های اتکا مشتریان می توانند تمام اقلام مورد نیاز خود از خوراک و پوشاک تا لوازم خانگی را خریداری کنند. فروشگاه اتکا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله امیرآباد تهران و خیابان ولفجر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان انرژی اتمی دوره اول ، بوستان بنفشه ، تهیه غذای ویوا ، هستی کده. به همین دلیل اغلب برندهای موجود در فروشگاه‌های اتکا تولید داخلی است.

کیلومتر ۱۱بزرگراه فتح شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا.

مجموعه فروشگاه های سازمانی اتکا و همچنین صدها فروشگاه مجهز به کارتخوان های حکمت در سراسر کشور طیف وسیعی از کالا و خدمات را بصورت اقساطی و به اعتبار حکمت کارت پرسنل نیروهای مسلح در اختیار. شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا علاوه بر تاثیرگذاری در بهبود معیشت خانوارهای محترم نیروهای مسلح و حفظ آرامش آنها طی سال‌های اخیر فعالیت‌های گسترده‌ای در حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تنظیم بازار داخلی کشور با. 10 ایران، البرز، کرج، خیابان رسالت.

در سال ۱۳۳۴ قانون تشکیل سازمان اتکا در مجلس شورای ملی ایران تصویب شد و فروشگاه اتکا یکی از فعالیت های سازمان اتکا است و از فروشگاه اختصاصی نیروهای مسلح به شمار می آید که در حوزه های اقتصادی و مالی، بازرگانی خارجی، صنعتی.

پاکدشت میدان پارچین ابتدای جاده پارچین شهرک شهید مطهری. یکی از شعبات مشهور فروشگاه زنجیره ای اتکا در کرج که مخصوص کارکنان ارتش و نیروهای مسلح هست و برای آنان تخفیف های خوبی را ارائه می دهد، فروشگاه زنجیره ای اتکا شعبه مرکزی بوده که با خدمت. فروشگاه اتکا صفه را در اینترنت بنویسین بمناسبت رحلت پیامبر تعطیل هست.نه اینکه ادم تا اونجا پاشه بره.ویه تکه کاغذ بدیوار زدین که امروز25 مهر 99 تعطیل هست.

ما در فروشگاه کرامت گردهم آمدیم تا به ساده ترین روش و حداقل سود اقساط, خدمات شایسته ای.

لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران. فروشگاه اتکا انواع کالا از جمله لوازم خانگی، کالاهای سوپر مارکتی و. فرم دسترسی سریع به آدرس شعب فروشگاه های زنجیره ای تهران.

مایع ظرفشویی 1000 گرمی اتکا.

فروشگاه های شهر و روستا. خيابان امام ، جنب صندوق قرض الحسنه جاويد یاسوج ع خیابان ولیعصر, اتکا بابل فروشگاه‌های اتکا در سالیان گذشته همواره سعی کرده تا از تولیدات داخلی حمایت کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *