فروشگاه اتکا تهران

Posted on

فروشگاه اتکا تهران. از یکسال پیش در عرصه بین‌الملل وارد شدیم و در. یکی از شعبات فروشگاه زنجیره ای اتکا در شهر تهران، فروشگاه اتکا شعبه چمران بوده که با ارائه اقلام و مایحتاج ضروری پایتخت نشینان، توانسته است تا به محبوبیت.

فروشگاه زنجیره ای اتکا فکوری محله آپادانا تهران نقشه و
فروشگاه زنجیره ای اتکا فکوری محله آپادانا تهران نقشه و from balad.ir

مدیرعامل سازمان اتکا از افتتاح فروشگاه‌های این سازمان در نجف و سوریه خبر داد. خانواده های تهرانی به قصد دست یابی به کالای. مایع ظرفشویی 1000 گرمی اتکا.

Matilde Willms | 595 Followers.

آدرس، ساعت کاری و شماره تلفن نزدیکترین شعبه را در نقشه و مسیریاب بلد ببینید کیلومتر ۱۱بزرگراه فتح شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا. از یکسال پیش در عرصه بین‌الملل وارد شدیم و در.

اتکا شهید امامی نسب تهران، خیابان اسکندری جنوبی، نرسیده به میدان رشدیه:

فروشگاه زنجیره ای ، نمایندگی بیم ، فروش مواد غذایی ، فروش لوازم خانگی. تهران، منطقه 4، نوبنیاد، اتوبان شهید بابایی، شهرک شهید رجایی. خانواده های تهرانی به قصد دست یابی به کالای.

مدیرعامل سازمان اتکا از افتتاح فروشگاه‌های این سازمان در نجف و سوریه خبر داد.

بررسی قیمت و خرید آنلاین اتکا. اطلاعات کامل فروشگاه اتکا شعبه شهید رجایی محله یاخچی آباد تهران به همراه آدرس، ساعت کاری، شماره تلفن با امتیاز 4.5 را در نقشه و مسیریاب بلد بیابید. در تهران فروشگاه های زنجیره ای متعددی همچون شهروند وجود دارند.

پاکدشت میدان پارچین ابتدای جاده پارچین شهرک شهید مطهری.

فعلاً سایت اتکا تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می باشد. معرض الصور لـ | إطلع على كل التحديثات 27 صور عن لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران من عند 27.المستخدمين لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران, لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران, لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران, لیست اجناس. یکی از شعبات فروشگاه زنجیره ای اتکا در شهر تهران، فروشگاه اتکا شعبه چمران بوده که با ارائه اقلام و مایحتاج ضروری پایتخت نشینان، توانسته است تا به محبوبیت در بین آنان دست یابد.

ساعت کاري 8:30 الي 23 امکانات:

در فروشگاه های اتکا کاربران می توانند با استفاده از کارت حکمت خرید انجام دهند. فروشگاه زنجیره ای اتکا شهید نامجو یکی از شعبات متعدد این فروشگاه در شهر تهران بوده که با ارائه بهترین و باکیفیت ترین کالاهای خوراکی و غیر خوراکی، توانسته است تا در سالهای اخیر در میان خانواده. اتکالاین گروه‏‏‌های مختلف کالایی مانند لوازم خانگی،اقلام دیجیتال، خدمات بیمه ای و اقلام مصرفی (به زودی) را با تنوع فراوان در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می¬کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *