Cool فال صوتی 2022

Posted on

Cool فال صوتی 2022. در این فال شما ابتدا ۳ کارت را انتخاب می کنید که کارت اول مربوط به فال. فال تاروت پیشگویی آینده از گذشته تا به حال.

فال صوتی شمع امروز
فال صوتی شمع امروز from mihanvideo.com

با تفسیر و تعبیر کامل + فایل صوتی. نیت کنید و این دکمه را فشار دهید. از اينکه فقط جهت سرگرمی از.

ما هم هر هفته فال Pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می.

اینفو فال صوتی احساسی و تخمین زمان برای فال احساسی و تخمین زمان برگشت عشق و ازدواج نیت کنید. در کل اروپا از تاروت به عنوان کارت های پیش بینی اینده استفاده می کنند ولی در کشور انگلیس تاروت بیشتر به عنوان گرفتن فال می باشد، بعضی ها ریشه تاروت را از مصر یا کابالا می دانند. ابتدا نیت کنید و بعد چهار کارت را انتخاب کنید.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست.

» شما در صحبت و گفتگویی خواهید درخشید. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. محبت خود را از او دریغ نکنید.

«تاروت» مجموعه‌ای از کارتهای بازی است که از نیمه قرن ۱۵ام میلادی در قسمتهای مختلف اروپا مانند فرانسه و ایتالیا برای ورق بازی گروهی.

(سوالتون این باشه‌ که رویداد مورد نظرم رخ خواهد داد و اگر بله چه موقع؟) به نیت شما فال قهوه گرفتیم. در این فال شما ابتدا ۳ کارت را انتخاب می کنید که کارت اول مربوط به فال. به نیت شما فال شمع گرفتیم.

فال تاروت صوتی توضیح :

برای افزایش یا کاهش صدا از. برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. 🔵 در اين برنامه تمامی غزلیات حافظ شیرازی با امکان ارایه فال حافظ و همچنین تعبیر آنها گردآوری شده اند.

در قسمت پایین یک سری کارت تاروت می بینید.

باید ابتدا نیتتان را واضح و بی ابهام به صورتی که دارای دو جنبه نباشد مطرح کنید سپس روی کارتها پس از تمرکز و با چشم بسته کلیک کنید. کتاب صوتی دیوان حافظ با صدای مدرس زاده به همه عاشقان و علاقمندان به شعر و ادب پارسی تقدیم میگردد. کلیه فال های سایت بصورت اتوماتیک(کامپیوتری) ارایه می شوند اخطار:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *