فاطی در فیلم قیصر

Posted on

فاطی در فیلم قیصر. مسعود کیمیایی سال انتشار : قیصر که جزو آثار آغازگر مجدد موج نوی سینمای ایران است، در بین عموم و حتی بیشتر منتقدان سر زبان ها افتاد و به نوعی که شخصیت قیصر به یک اسطوره در بین فیلم های فارسی زبان و حتی در بین عوام بدل گشت.

بهترین فیلم های جنایی سینمای ایران بعد از انقلاب بیا تو صفا
بهترین فیلم های جنایی سینمای ایران بعد از انقلاب بیا تو صفا from bia2safa.net

بهروز وثوقی , ناصر ملک‌مطیعی , پوری بنایی , جمشید مشایخی , ایران دفتری ,. «قیصر» دومین فیلم و یکی از موفق‌ترین فیلم‌های مسعود کیمیایی. قِیصَر فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مسعود کیمیایی، ساخته سال ۱۳۴۸ است و بازیگرانی چون بهروز وثوقی، ناصر ملک‌مطیعی، جمشید مشایخی، ایران دفتری، پوری بنایی، بهمن مفید، جلال پیشوائیان و شهرزاد در آن نقش آفریده‌اند.

About Press Copyright Contact Us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How Youtube Works Test New Features Press Copyright Contact Us Creators.

دانلود فیلم قیصر | دانلود رایگان فیلم ایرانی قدیمی قیصر با بازی بهروز وثوقی نسخه رنگی شده با کیفیت عالی بدون سانسور و با لینک مستقیم. در سینمای ایران چندین فیلم با موضوع غیرت و ناموس و بکارت ساخته شده که در این مقاله چند تا از… قتل ناموسی در فیلم های ایرانی: قیصر از آغازِ اکران، در ایجاد موجی نو در سینمای ایران نقش بسزایی داشته ‌است.

فیلم قهرمان دارد و دیالوگ دارد در آن زمان فروش خوبی.

مسعود کیمیایی سال انتشار : قِیصَر نام فیلمی ایرانی ساختهٔ مسعود کیمیایی است، که در سال ۱۳۴۸ ساخته شده و بازیگرانی چون بهروز وثوقی، ناصر ملک‌مطیعی، ایران دفتری، پوری بنایی، بهمن مفید، جلال پیشواییان و شهرزاد در آن نقش آفرینی کرده و این فیلم از. فاطی توسط یکی از برادران آب ‌مَنگُل به نام منصور (جلال.

«قیصر» دومین فیلم و یکی از موفق‌ترین فیلم‌های مسعود کیمیایی.

قِیصَر فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مسعود کیمیایی، ساخته سال ۱۳۴۸ است و بازیگرانی چون بهروز وثوقی، ناصر ملک‌مطیعی، جمشید مشایخی، ایران دفتری، پوری بنایی، بهمن مفید، جلال پیشوائیان و شهرزاد در آن نقش آفریده‌اند. همچنین در سال ۱۳۸۹ برای فیلم جرم سیمرغ بلورین بهترین فیلم را از جشنواره فیلم فجر گرفت. فیلم قیصر فیلمی ماندگار از ناصر ملک مطیعی مربوط به سینمای پیش از انقلاب جمهوری اسلامی ایران است.فیلم قیصر با ایفای نقش ناصر ملک مطیعی در نقش فرمون و بهروز وثوقی در نقش قیصر است.فرمون و قیصر دو برادر دختری به نام فاطی هستند.

فیلم ایرانی قدیمی قیصر کامل و با کیفیت بالا و بدون سانسور.

Gheisar دانلود رایگان فیلم ایرانی قدیمی قیصر. قِیصَر نام فیلمی ایرانی ساختهٔ مسعود کیمیایی است، که در سال ۱۳۴۸ ساخته شده و بهروز وثوقی در آن نقش آفرینی کرده و این فیلم از آغاز گران موج نو سینمای ایران است.بهترین فیلم به مفهوم مطلق، بهترین کارگردانی، بهترین. قِیصَر نام فیلمی ایرانی ساختهٔ مسعود کیمیایی است، که در سال ۱۳۴۸ ساخته شده و بهروز وثوقی در آن نقش آفرینی کرده و این فیلم از آغاز گران موج نو سینمای ایران است.بهترین فیلم به مفهوم مطلق، بهترین کارگردانی، بهترین.

«بعد از ساخت این فیلم که درباره مساله خودسوزی و خودکوشی در ایلام است.

«قیصر» دومین فیلم و یکی از موفق‌ترین فیلم‌های مسعود کیمیایی. قیصر از جمله فیلم های موج نو سینما ایران هست. داستان از تجاوز منصور آب منگل به فاطی خواهر قیصر آغاز می شود و شخصیت اصلی یعنی قیصر با بازی بهروز وثوقی را به فکر انتقام می‌اندازد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *