علائم بارداری عروس هلندی ماده

Posted on

علائم بارداری عروس هلندی ماده. سرطان پستان، سرطان رحم و پیومتر (عفونت رحم) گاها دیده میشه و نمیشه گفت حتما علامت بارداری هست. رفتارهای دیگری در رفتارشناسی عروس هلندی نیز وجود دارند که نشانه‌ی بیماری پرنده است برای مثال اگر پرنده زیاد می‌خوابد، گاهی عطسه می‌کند، صدایش را از دست.

تشخیص جنسیت عروس هلندی از روی تفاوت‌های ظاهری کاردستون
تشخیص جنسیت عروس هلندی از روی تفاوت‌های ظاهری کاردستون from kardestoon.ir

قبل از اینکه عروس هلندی ها با هم جفت شوند و به جفت گیری و جوجه کشی بپردازند، از قبل باید به خوبی به آنها رسیدگی کنید. به تدریج تعداد دفعاتی که پرنده ماده وارد لانه تکثیر می شود افزایش می یابد. ماده های جوان اغلب دچار این ناراحتی می شوند و در بعضی مواقع نیز پوسته تخم تشکیل نشده و موجب این عارضه می شود.

زیرا پرورش جوجه ها کار سخت و طاقت فرسایی برای مولدها می باشد.

علائم ظاهری این بیماری افسردگی و بیحالی پرنده، چشمانی بی فروغ و بی رنگی نوک و پاها هم می باشد. نام اصلی عروس هلندی ، کوکاتیل ( cockatiel ) است. عروس هلندی بیمار احساس شادابی ندارد.

یک عروس هلندی بالغ از سر تا دم حدودا30تا 35سانتی مترو تقریبا میشه گفت که 15تا 25 سال عمر میکنن البته اگه از اونا خوب مراقبت کنین تا 30 سال هم میتونن زنده بمونن وقتی که میترسن یا اینکه هیجان زده میشن کاکلشونو(تاج) سیخ میکنن و.

نسبت به پرندگان هم جثه خود طول عمر بیشتری دارد. و یا این که با یکدیگر وارد لانه مذکور می شوند. قبل از اینکه عروس هلندی ها با هم جفت شوند و به جفت گیری و جوجه کشی بپردازند، از قبل باید به خوبی به آنها رسیدگی کنید.

مرغ عشق ها و تمام خانواده پاراکیت ها تخم گذار هستند.

به تدریج تعداد دفعاتی که پرنده ماده وارد لانه تکثیر می شود افزایش می یابد. البته لازمه بدونین که متورم و صورتی شدن سینه‌ها در موارد دیگه‌ای مثل: اگر او پر انرژی و شاداب نیست و مثل هر روز رفتار خوبی ندارد مشکوک به بیماری است.

که پرنده ماده وارد لانه تکثیر شود.

نشانه های بارداری سگ ژرمن. رفتارهای دیگری در رفتارشناسی عروس هلندی نیز وجود دارند که نشانه‌ی بیماری پرنده است برای مثال اگر پرنده زیاد می‌خوابد، گاهی عطسه می‌کند، صدایش را از دست. علائم متعددی می توان نشانه آماده بودن ماده عروس برای تخم گذاری می باشد:

هم چنین پرنده ماده به کرّات به داخل لانه می رود و پرنده نر او را در داخل لانه تغذیه می کند.

هنگامی که یک عروس هلندی بیمار را به خارج از قفس می آورید ممکن است خسته باشد و بازی نکند. عروس هلندی ماده با پرهای پف کرده بی تحرک می ماند و معمولا پس از چند ساعت تلف خواهد شد. علائم بیماری عروس هلندی عبارتند از :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *