عاشقتم به زبان ترکی قشقایی

Posted on

عاشقتم به زبان ترکی قشقایی. دانلود اهنگ ترکی قشقایی برای ماشین. دوشدون ایستر ایستمز منیم یازیما قوربان اولاجام اوز نازیما نازیما دوشمز دوشمز کی بو عشق منیم گوزئیمنن چیخماز بو دلی سوزونن سوزونن

چگونه خود را به زبان ترکی استانبولی معرفی کنیم؟ YouTube
چگونه خود را به زبان ترکی استانبولی معرفی کنیم؟ YouTube from www.youtube.com

دوستت دارم به زبان یوگسلاوی: آهنگ های شاد قشقایی mp3 مناسب برای انواع مراسمات از جمله عروسی ها استفاده میشود و. ما در مورد احساسات خود نسبت به دیگران چه نظری داریم مهم نیست، بلکه مهم این است که آن ها چه برداشتی از رفتارهای ما دارند.

قشقایی یکی از ایل‌های بزرگ و کهن ایران است که در شجاعت، سرزندگی و سرسختی همتا ندارد.

قیقناق = تخم مرغ نیمرو. دانلود اهنگ ترکی قشقایی mp3. این وبلاگ توسط دانشجویان قشقایی دانشگاه یزد که تلاشی است در جهت زنده نگه داشتن نام ایل و حفظ زبان مادری که به مثابه ی قطره ای است در دریای بی کران که هر چند ناچیز به نظر می رسد اما در عین حال می تواند امواج بزرگی پدید آورد.

صدایت را نشنوم بهتر است که در دنیا تک و تنها باشم

[ زمان 4:36 دقیقه ♪ حجم 10.60 مگابایت ] پخش‌کننده صوت. ییغیناغ (مرتب،جمع و جور) # داغوناغ (بهم ریخته،درهم برهم) عارو (تمیز) # پرچل (الوده،کثیف) قارا (سیاه) # اغ (سفید) یاش (خیس) # قورو (خشک) گرچک (حقیقت) # یالان (دروغ) اونوتماک (فراموش کردن) # حاتیرلاماک (به یاد اوردن) گیریش (ورود) # چیخیش (خروج) اسامی پسرانه:نامهای پسرانه بیشتر از صفت شجاعت و دلاوری گرفته شده اند.

قشقایی یکی از لهجه‌های شاخه جنوب غربی زبان ترکی است.

کلمات متضاد در زبان ترکی قشقایی. عزیزانی که دوست دارند اسم ترکی برای فرزندان خود انتخاب کنند. تعدد طایفه،تیره و بنکو در ایل قشقایی :

اسمت را بر زبان نیاورم زبان به چه دردم می‌‌خورد کلمه به چه دردم می‌‌خورد.

برخی آهنگ های شاد قشقایی طرفداران زیادی دارند به طوری که درخواست زیادی از طرف کاربران میشود که این مورد را در سایت قرار بدهیم. (البته ما در این جا بیشتر زبان ادبی ترکی را ملاک قرار می دهیم نه زبان گفتاری را. ما در مورد احساسات خود نسبت به دیگران چه نظری داریم مهم نیست، بلکه مهم این است که آن ها چه برداشتی از رفتارهای ما دارند.

به چشمانت نگاه نکنم چشم به چه دردم می‌‌خورد.

Sana seni seviyorum dediğimde kendimi hep suçlu hissediyorum. البته نظر دیگر این است که قشقایی از واژه ترکی قاچماق به معنی فراری گرفته شده است. کتاب گرامر زبان ترکی قشقایی به قلم وحید معینی فر و عماد حضرتی نژاد، در هفت فصل به نگارش درآمده و به شکلی جامع به آموزش گرامر این زبان پرداخته است.زبان کتاب به فارسی، مثال‌ها به زبان.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *