طرز تهیه عرق انگور سفید

Posted on

طرز تهیه عرق انگور سفید. درست كردن شراب روش هاى سليقه ايى و مختلفى داره ولى اساس كار همشون يكيه و من تصميم گرفتم راه ساده و راحت رو انتخاب كنم و ننيجه خيلى خوبى هم گرفتم.هرچى بيشتر اين كار رو تكرار كنين كار كشته. برای تهیه شراب حدود 50 کیلو انگورقرمز( شاهانی و یا شانی) لازم دارید.

طرز تهیه دلمه برگ انگور (برگ مو) دایان
طرز تهیه دلمه برگ انگور (برگ مو) دایان from dayan.ir

در یک کاسه مینا ، انگورها را با دست یا هاون خرد کنید ، در قسمت های کوچک تا زمانی که آب ظاهر شود. جالب است بدانید، با در نظر گرفتن همین نکته ساده، محصولی با نام «شیره انگور سفید» درست می‌شود. در روش سنتی، انگور را با خوشه درون تشت‌های بزرگ می‌ریزند.

برندی کوتاه شده عبارت Brandywine و.

دلیل آن شیرینی زیاد و از طرفی دارا بودن مقدار زیادی پکتین و آمادگی بیش از حد برای تخمیر شدن است. جالب است بدانید، با در نظر گرفتن همین نکته ساده، محصولی با نام «شیره انگور سفید» درست می‌شود. برای تهیه شیره انگور سنتی ابتدا انگورها را خوب با دقت میشویید و در آبکشی قرار می دهید.

به مدت ۷ تا ۱۰ روز، روزانه گوشه در رو باز کنید و با اون قاشق چوبی دو، سه‌ دقیقه هم بزنید و دوباره در رو محکم کنید.

الان دیگه بوی انگور تخمیر شده باید حسابی فضای اون محوطه رو پر کرده باشه که به. شاید ساده ترین روش تهیه ودکا از میوه باشد. طرز تهیه‌ی شراب سفید با انگور.

روی آن را با پلاستیک و سپس پتوی نازک بپوشانید تا عرق کند.

عرق ها(liquer) 1.عرق ذرت 2.عرق خرما 3.رام(عرق عصاره نیشکر) 4.ودکا توت 5.عرق سگی یا ودکا کشمش 6.ودکا سیب زمینی(نیاز به کمی تبحر داره) 7.ویسکی 8.براندی انگور وقتی انگور له شده بالا آمد ، آنها را به آبکش منتقل کرده و از طریق پنیر فشرده کنید. سلام طرز تهیه ی عرق از پرتقال رو میخواستم بدونم.

برای تهیه شربت انگور ابتدا آب انگور و انگور سرخ و یخ را به مدت ۴۰ ثانیه در مخلوط کن ریخته و میکس کنید (میتوان از آب انگور سبز نیز استفاده کرد) و نصف لیوان عرق بهار نارنج و همین طور نصف لیوان آب آلووراء به آن بیفزایید

برای عرق‌ گیری به شیوه زیر عمل کنید : طرز تهیه شیره انگور سنتی. رنگ شیره انگور در اثر شکرک زدن (کریستالیزاسیون)، از سیاه به قهوه‌ای و سپس زرد تغییر می‌کند.

با استفاده از فشار یا دستگاه اقدام به گرفتن آب انگورها کنید.

۱) مخلوط کن را آماده کنید و به برق بزنید، سپس آب انگور، یخ و انگور را درون آن بریزید، حالا مخلوط کن را روشن کرده و به مدت ۴۰ ثانیه این سه مواد را با یکدیگر مخلوط کنید. پس از ده روز، دیگه هم نزنید و بگذارید دو روز به حال خودش بمونه که کمی‌ ته‌‌نشین بشه. در یک کاسه مینا ، انگورها را با دست یا هاون خرد کنید ، در قسمت های کوچک تا زمانی که آب ظاهر شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *