طرز تهیه سوپ قارچ و مرغ بدون شیر و خامه

Posted on

طرز تهیه سوپ قارچ و مرغ بدون شیر و خامه. ابتدا قارچ ها را ورقه ای خرد کنید، پیازها را نگینی ریز خرد کنید و سیرها را یا خیلی ریز خرد کنید یا رنده کنید. طرز درست کردن سوپ قارچ و خامه وگان :

طرز تهیه سوپ شیر مجلسی و رستورانی با خامه، قارچ، جو پرک و مرغ
طرز تهیه سوپ شیر مجلسی و رستورانی با خامه، قارچ، جو پرک و مرغ from ashmazi.com

بعد از اینکه کمی سیب زمینی و پیاز پخته شد مرغ را به همراه ادویه ها و جوی پرک آماده برای پخت به قابلمه بریزید و آب بیشتری به میزان ۲. طرز تهیه سوپ قارچ خامه مرحله اول: اگر دوست دارید به سوپتان آبلیمو اضافه کنید برای اینکه شیر بریده نشود حتما آبلیمو را هنگام سرو.

ابتدا قارچ ها را ورقه ای خرد کنید، پیازها را نگینی ریز خرد کنید و سیرها را یا خیلی ریز خرد کنید یا رنده کنید.

در یک قابلمه مناسب نعنای خردشده، 6 پیمانه آب و کمی نمک بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا جوش بیاید، سپس برنج را که از قبل خیس کرده بودید داخل قابلمه بریزید. طرز تهیه سوپ شیر با جو پوست کنده با قارچ و مرغ اگر خواستید به سوپ شیر قارچ و مرغ اضافه کنید، 15 تا 20 دقیقه بعد از اضافه کردن هویج، مرغ پخته و قطعه قطعه شده و قارچ ورقه‌ای خرد شده رو به سوپ اضافه کنید. این کار باعث می‌شود که هویج‌ها سریع‌تر پخته و به‌اصطلاح مغزپخت شوند؛ اما ممکن است که طعم شیرینی به آب مرغ شما بدهد.

به‌صورت درسته آن‌ها را در آب مرغ در حال جوش می‌اندازیم.

در صورتی که می خواهید سوپ شیر را با خامه سرو کنید زمانی که سوپ را از روی حرارت برداشتید به اندازه یک تا ۲ قاشق غذاخوری خامه به سوپ اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا خامه با سوپ یکدست شود. سوپ جو و قارچ، سوپی غلیظ و دلچسب است و قارچ، جو، هویج، شیر، مرغ و خامه از جمله مواد اولیه اصلی آن هستند. طرز تهیه سوپ جو پرک رستورانی و مجلسی با شیر و خامه و قارچ.

اگر می خواهید سوپ غلیظ تر شود بیشتر روی شعله نگه دارید.

طرز درست کردن سوپ شیر با قارچ. سوپ قارچ و مرغ یکی از سوپ های خوشمزه و لذیذ می باشد که بیشتر در رستوران ها و مجالس خاص سرو می شود. طرز درست کردن سوپ قارچ و خامه وگان :

حالا آب مرغ و مرغ‌های ریش ریش شده را در آب بریزید و اجازه بدهید به دمای جوش برسد.

طرز تهیه سوپ شیر و خامه با قارچ : طرز تهیه سوپ قارچ خامه مرحله اول: تفت دادن قارچ و پیاز.

سوپ لوبیا سبز طرز تهیه و پخت سوپ سبزیجات رژیمی و خوشمزه طرز تهیه قارچ پنیری شکم پر خوشمزه رستورانی دونفره ساده و سریع

طرز تهیه سوپ قارچ با شیر و خامه (بدون مرغ) مواد لازم برای ۴ نفر. اگر دوست دارید به سوپتان آبلیمو اضافه کنید برای اینکه شیر بریده نشود حتما آبلیمو را هنگام سرو. سوپ قارچ,سوپ قارچ و جو,سوپ قارچ با شیر,سوپ قارچ بدون مرغ,سوپ قارچ و خامه,سوپ قارچ و مرغ,سوپ قارچ و شیر,سوپ قارچ قرمز,سوپ قارچ شف طیبه,سوپ قارچ شیر.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *