صفحه شخصی گاج

Posted on

صفحه شخصی گاج. گاج‌مارکت؛ مرکز خرید و فروش انواع کتاب‌های کمک درسی، آموزشی، دانشگاهی، زبان‌های خارجی، عمومی، کودک و نوجوان می‌باشد و مرجعی برای تهیه انواع لوازم‌التحریر مورد نیاز برای دانش‌آموزان و دانشجویان، لوازم اداری برای. در گاجینو هر دوهفته یکبار آزمونی مطابق با آزمون‌های سراسری گاج برگزار میشه که میتونی بودجه بندی آزمون‌ها رو قسمت آزمون آنلاین ببینی و با اشتراک گاجینو به صورت رایگان توی این آزمون‌ها شرکت کنی و به کمک جامعه آماری.

دریافت کارنامه گاج با کد داوطلبی نتایج آزمون گاج
دریافت کارنامه گاج با کد داوطلبی نتایج آزمون گاج from moshavergroup.com

گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. قلم چی نفرات برتر آزمون ها آزمون های قلم چی ششم پاسخنامه آزمون قلم چی 27 دی کارنامه آزمون سنجش 15 خرداد. دانش آموزان کانونی می توانند وارد صفحه شخصی خود شوند و کارنامه آزمون خود را دریافت کنند.

ما در انتشارات بین‌المللی گاج بیشتر از 15 سال است که با انتشار کتاب‌های کمک آموزشی از پیش‌دبستانی تا کنکور همراهتان بوده‌ایم.

ثبت نام صفحه شخصی گاج. آزمون های سراسری گاج فعالیت رسمی خود را از سال 1388 با هدف توسعه ی عدالت آموزشی آغاز نموده و در تلاش است با برگزاری آزمون های هدفمند، طراحی سوالات استاندارد و با کیفیت، تاثیر بسزایی در موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان. در این 15 سال همواره سعی کرده‌ایم با خلاقیت و نوآوری‌هایی که در.

برای ورود به صفحه شخصی و مشاهده کارنامه ابتدا باید ثبت نام کنید.

دانش آموزان کانونی، دبیران کانون و دانش آموزان غیر کانونی می توانند از خدمات مربوط به کانون قلمچی به صورت اختصاصی استفاده کنند. در صورتیکه برای اولین بار جهت ورود به صفحه شخصی اقدام می نمایید لازم است. از ساعت 8 الی 22 در صفحه شخصی هر داوطلب (اگر تغییری در این ساعت داده شود؛ در اطلاعیه های سایت و کانال گاج اعلام خواهد شد)

صفحه شخصی این سایت برای سه گروه از افراد قابل دسترس می باشد.

همکاران عزیز در مراکز و داخل سازمان برای گرفتن کلمه و رمز عبور لطفا از طریق امور اداری واحد خدمتی خود اقدام نمایید. گاج‌مارکت؛ مرکز خرید و فروش انواع کتاب‌های کمک درسی، آموزشی، دانشگاهی، زبان‌های خارجی، عمومی، کودک و نوجوان می‌باشد و مرجعی برای تهیه انواع لوازم‌التحریر مورد نیاز برای دانش‌آموزان و دانشجویان، لوازم اداری برای. دانش آموزان کانونی می توانند وارد صفحه شخصی خود شوند و در آزمون آنلاین شرکت کنند و کارنامه.

قلم چی نفرات برتر آزمون ها آزمون های قلم چی ششم پاسخنامه آزمون قلم چی 27 دی کارنامه آزمون سنجش 15 خرداد.

دانش آموزان برای مشاهده نتایج و کارنامه آزمون های آزمایشی گاج باید وارد صفحه شخصی خود شوند. گاج، گروه آموزشی جوکار (@gaj_pub) twitter. متن موجود در عکس را دوباره وارد نمایید.

آزمون مشابه پارسال در سایت کانون فعال شد به صفحه شخصی تان در سایت کانون مراجعه کنید و جهت آمادگی بیشتر در آزمون اصلی و رفع اشکال در این آزمون شرکت.

آزمون های سراسری گاج فعالیت رسمی خود را از سال 1388 با هدف توسعه ی عدالت آموزشی آغاز نموده و در تلاش است با برگزاری آزمون های هدفمند، طراحی سوالات استاندارد و با کیفیت، تاثیر بسزایی در موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان. با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با. دانش آموزان برای مشاهده نتایج و کارنامه آزمون های آزمایشی گاج باید وارد صفحه شخصی خود شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *