صبح بخیر به ترکی آذری

Posted on

صبح بخیر به ترکی آذری. احوالپرسی به زبان ترکی استانبولی. در این بخش روزانه متن های صبح بخیر رسمی و اداری برای همکاران و همچنین جملات صبح بخیر دوستانه برای دوستان و رفیق را آماده کرده ایم و امیدواریم که مورد پسند شما قرار بگیرد.

عکس پروفایل صبح بخیر با متن های زیبا و با انرژی طراحی تک
عکس پروفایل صبح بخیر با متن های زیبا و با انرژی طراحی تک from takdesing.ir

البته این روشن هست که لغت هشتاد در میان همه اعداد در ترکی آذری یک وصله ناجور هست چونکه بغیر از هشتاد بقیه همگی لغاتی هستند که ریشه ترکی دارند. سحريز خير اولسون = صبح شما به خير. صبح‌ بخیر به ترکی استانبولی günaydın با تلفظ [ گون‌ آیدین ] می باشد.

کلیپ جدید صبح بخیر آذری برای استوری | آهنگ ترکی زیبا برای صبح بخیر درخواست حذف ویدیو:

در این بخش چند آهنگ صبح گاهی ویژه را قرار داده ایم. ایکی رکعت صبح نمازی قلیرام. آموزش گام به گام و کامل احوالپرسی به ترکی.

البته این روشن هست که لغت هشتاد در میان همه اعداد در ترکی آذری یک وصله ناجور هست چونکه بغیر از هشتاد بقیه همگی لغاتی هستند که ریشه ترکی دارند.

به نمونه‌هایی از صبح بخیر نگاه انداخته و با ترجمه در جملات، گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر، زبان را بیاموزید. در صورتی‌که درخواست حذف این ویدیو را دارید، لطفاٌ کد ۵۵۳۳۰۲۸۵۲۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰. بر پایِ شب سیاهِ غم ، بند بزن.

به نمونه‌هایی از صبح بخیر نگاه انداخته و با ترجمه در جملات، گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر، زبان را بیاموزید.

در ادامه این مطلب متن پیامک صبح بخیر ترکی استانبولی و اس ام اس صبح بخیر ترکی عاشقانه را با ترجمه فارسی با شما به اشتراک گذاشته ایم که می توانید از آنها استفاده نمایید. عشق ورزیدن هنر محسوب می شود و حتی می توانید با ارسال پیام های. Eugenia langosh | 883 followers.

یک پیامک عاشقانه صبح بخیر.

احوالپرسی به زبان ترکی استانبولی. ها رو شروع کرد از فعل و کلمه خوندن راه به جایی نمیره səhəriz xeyir good morning صبح بخیر. همونطور که قولشو داده بودم و مدیرا هم اجازه فرمودن ، تو این تاپیک زبان ترکی( آذری) رو واسه علاقه مندان به این زبان تا جاییکه بتونم یاد میدم.

متن و جملات صبح بخیر رسمی و دوستانه.

متن صبح بخیر عاشقانه آغازی برای یک روز پر از عشق، امید و سرزندگی است که می‌توانید برای عشقتان ارسال کنید یا حضوری برایش بخوانید، زیرا گفتن یک صبح بخیر عشقم یا فرستادن یک پیامک صبح بخیر عاشقانه ناب راهی به دل معشوق است. جذاب ترین جملات شب بخیر عزیزم ترکی و انگلیسی ۹۷. در این بخش روزانه متن های صبح بخیر رسمی و اداری برای همکاران و همچنین جملات صبح بخیر دوستانه برای دوستان و رفیق را آماده کرده ایم و امیدواریم که مورد پسند شما قرار بگیرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *