شعر سالگرد پدر

Posted on

شعر سالگرد پدر. وقتی ز دست ما و نماند از برای ما. در دایره قسمت ، ما نقطه تسلیمیم —— حکم آنچه تو فرمایی ، لطف آنچه تو بنمایی.

متن های کوتاه درباره پدر فوت شده ، متن ادبی برای سالگرد
متن های کوتاه درباره پدر فوت شده ، متن ادبی برای سالگرد from parsizi.ir

اشعار و متن برای اعلامیه ترحیم سالگرد و چهلم. رفتی وآتش زدی بر جسم وجانم ای پدر / گشته تاریک از فراقت آشیانم ای پدر در صداقت برتر از ایینه ایی.

پدرم رفت و دگر نیست کنارم جسمش.

سالگرد وفات پدر / مادر /. متن ادبی برای سالگرد فوت پدر یک سال می‌گذرد و می‌سوزیم و به هر جا می‌نگریم، خاطره‌ای از تو در خیال ما شکل می‌گیرد؛ یک سالی است که سنگ صبور خود را از دست داده‌ایم و نگاه پاکش را دیگر نمی‌یابیم. شعر زیبا در وصف پدر.

ایزد چو بفرمود که او رب صغیر است.

چه حزین بود طنینش این اواخر. رفتی وآتش زدی بر جسم وجانم ای پدر / گشته تاریک از فراقت آشیانم ای پدر با ما در مجله دلگرم همراه باشید.

یاس‌ها عطرشان را از بوی تن تو به عاریت می‌گیرند.

شعر برای سالگرد درگذشت پدر. در عالم خیال به چشم آمدم پدر. بشریت از این قاعده مستثنی نیست و ما نیز از آن غافل هستیم.

در رفاقت با دل بی‌کینه ایی.

با سلام خدمت شما دوستان فرهيخته و علي الخصوص كيسمي هاي بزرگوار. بابای عزیزم هنوزم رو رفاقتت حساب میکنم اشعار اعلامیه ترحیم در سوگ پدر صفا از خانه و روح از بدن رفت پدر مهربانم از میان رفت غم هجران او را با که گویم که چون پروانه‌ای از شعله ها رفت مردان خدا در سوگ پدر:

یکسال پر از غم و اندوه گذشت با نهایت تاسف و تاثر اولین سالگرد برادری مهربان مرحوم مغفور جوان ناکام حسین جعفری را به اطلاع کلیه دوستان و آشنایان محترم می رساند.

برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی. عزیز به یادمان می‌آورد که همواره باید دعاگویی و مرور خاطرات خوش را نسبت به عزیز از دست رفته‌مان به یاد داشته باشیم. چون سایه ی رب بر سر ما سایه پدر بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *