Cool سینما گلشن مشهد 2022

Posted on

Cool سینما گلشن مشهد 2022. همانطور که می‌ دانید کلانشهر مشهد یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین شهرهای کشور است که. سینما رفتن در مشهد یک تفریح صد ساله است.

معرفی سینما گلشن مشهد آدرس، عکس ها، قیمت بلیط و ساعت کار اسمارتیز
معرفی سینما گلشن مشهد آدرس، عکس ها، قیمت بلیط و ساعت کار اسمارتیز from www.smarttiz.com

مشهد، نبش هفت تیر ۸، خیابان گلشن مترو: ساعت کاری در روزهای شنبه تا چهارشنبه 10 تا 22. نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴.

مركز خريد آرميتاژ گلشن :

/  ۳۶٫۳۲۴۲۵۵۶° شمالی ۵۹٫۴۹۹۵۱۶۷° شرقی  / 36.3242556; و در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ افتتاح شده‌است. ساعت کاری در روزهای شنبه تا چهارشنبه 10 تا 22.

سینما آفریقا یکی از بهترین و قدیمی ترین سینماهای مشهد می باشد.

این سینما در طبقه 5برج (آرمیتاژ )واقع شده است و در تاریخ 23اسفند1396 پخش کردن فیلم را. مشهد، نبش هفت تیر ۸، خیابان گلشن مترو: لازم به ذکر است که روزهای نیم بهای سینما گلشن فقط روزهای سه شنبه هر هفته میباشد که در این روز شما میتوانید بلیط فیلم ها را با ۵۰% تخفیف تهیه کنید.

ساعت کاری در پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیل 10 تا 23.

در این شهر بزرگ تعداد سینماها کم نیست اما ما ۹ از شناخته‌شده‌ترین و مهم‌ترین سینماهای مشهد را برای شما انتخاب کردیم که در مورد هر کدام توضیح می‌دهیم. ایستگاه قطار شهری هفت تیر. پردیس سینمایی هویزه (سینما دیاموند) در ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۴۷ با ظرفیت ۲۲۰۰ صندلی به‌دست کامران کابلی ملاک افتتاح شد و در آن زمان بزرگترین و مجلل‌ترین سینما در خاورمیانه به‌شمار می‌آمد پس از انقلاب نام سینما به.

همانطور که می‌ دانید کلانشهر مشهد یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین شهرهای کشور است که.

این مجموعه در طبقه پنجم برج آرمیتاژ گلشن که بلندترین برج مشهد. مشهد ، بلوار 7 تیر ، نبش 7 تیر ۸ ، برج آرمیتاژ ، طبقه پنجم. قیمت بلیط در این سینما 8 و 15 هزار تومان می باشد.

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴.

استان خراسان رضوی ، شهر مشهد، بلوار هفت تیر، طبقه پنجم برج آرمیتاژ کد پستی سینما: پردیس سینمایی گلشن مشهد نام سابق سینما: امکانات این سینما سبب شده تا مراجعه کنند بتوانند لحظاتی خاطره انگیز و به یادمانی را در آن سپری نمایند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *