سینما ارمیتاژ

Posted on

سینما ارمیتاژ. برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن. این مجموعه در طبقه پنجم برج آرمیتاژ گلشن که بلندترین برج مشهد می باشد، واقع شده است.

سالن های سینمای مشهد
سالن های سینمای مشهد from www.zavaran.com

اینجا کلیک کنید تا 5 سینمای معروف مشهد بهمراه اطلاعات کامل و قیمت بلیط آنها را مشاهده کنید. و در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ افتتاح شده‌است. ما در این مقاله شما عزیزان را با پردیس سینما گلشن مشهد آشنا می کنیم و امید واریم که تا پایان همراه ما باشید.

این پردیس با ۴ سالن مجهز و ظرفیت مجموعا ۳۳۴ نفر در اسفند ۱۳۹۶ افتتاح شد.

سیستم صوتی دالبی و سیستم فوق پیشرفته krix. این فیلد نباید خالی باشد این فیلد نباید خالی باشد این فیلد نباید خالی باشد و با فیلد کلمه عبور برابر باشد برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن.

برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن بلندترین سازه کلانشهر مشهد است که با ۳۴ طبقه در زمینی به مساحت ۴۱۰۰ متر مربع و زیربنای تقریبی ۶۰ هزار متر مربع در حاشیه بلوار هفت‌تیر، نبش خیابان گلشن کلانشهر مشهد با ۱۵۰ متر ارتفاع است.

شهر بازی، روف گاردن،موزه، گالری، سینما، کافه ها و رستوران ها، سالن های ورزشی ، همه و همه آرمیتاژ را به مرکزی تفریحی در دل شهر تبدیل کرده است. این مجموعه در طبقه پنجم برج آرمیتاژ گلشن که بلندترین برج مشهد می باشد، واقع شده است. معرفی کامل بخش های فروشگاهی و گردشگری برج آرمیتاژ گلشن در خیابان هفت تیر مشهد.

سینما «آرمیتاژ گلشن» به زودی افتتاح می شود.

اگر پیش از رفتن به این مجموعه کارت توریستی تهیه کنید می‌توانید از خدمات زیر بهره‌مند شوید: سینما آرمیتاژ گلشن اسفند ماه در مشهد افتتاح می شود. این سینما دارای چهار سالن حرفه ایست و دارای:

این مجموعه سینمایی که در طبقه پنجم برج آرمیتاژ گلشن جانمایی شده است در یک سالن با ظرفیت 200 نفر و سه سالن با ظرفیت 50 نفری، ظرفیتی برابر با 350 نفر را در هر اکران در فضای سرپوشیده خود پوشش می‌دهد.

برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن. توریست کارت برج آرمیتاژ مشهد. اخبار سینما و تئاتر فصل جدید اکران‌ فیلم‌های سینمایی، از مرد حلزونی تا عنکبوت و عاشق‌پیشه ۱۰ ساعت پیش

سینما گلشن در طبقه ۵ برج آرمیتاژ گلشن جانمایی شده است و اکران فیلم در این پردیس از ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ آغاز گردید.

این مجموعه در طبقه پنجم برج آرمیتاژ گلشن که بلندترین برج مشهد می باشد، واقع شده است. سینما آرمیتاژ مشهد رزرو بلیط. استان خراسان رضوی ، شهر مشهد، بلوار هفت تیر، طبقه پنجم برج آرمیتاژ کد پستی سینما:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *