سینما آرمیتاژ

Posted on

سینما آرمیتاژ. این فیلد نباید خالی باشد این فیلد نباید خالی باشد این فیلد نباید خالی باشد و با فیلد کلمه عبور برابر باشد گیشه ۷ ، سامانه خرید آنلاین بلیت سینما، سامانه خرید آنلاین بلیط سینما, خرید اینترنتی، فیلم سینمایی، اکران، گیشه 7 , gishe 7 , gishe7 , گیشه7 , خرید بلیط جشنواره فجر , خرید بلیت جشنواره فجر

فهرست برترین سینماهای مشهد همراه با عکس و آدرس
فهرست برترین سینماهای مشهد همراه با عکس و آدرس from www.epersianhotel.com

۲۲ آبان ۱۳۹۹ در عصر تکنولوژ ی که مردم وقتی برای تفریح ندارند ترجیح می دهند اوقات فراغت خود را بر روی مبل راحتی خود در حال گشت و گذار در اینترنت و فضاهای. شهر بازی، روف گاردن،موزه، گالری، سینما، کافه ها و رستوران ها، سالن های ورزشی ، همه و همه آرمیتاژ را به مرکزی تفریحی در دل شهر تبدیل کرده است. توریست کارت برج آرمیتاژ مشهد.

شهر بازی، روف گاردن،موزه، گالری، سینما، کافه ها و رستوران ها، سالن های ورزشی ، همه و همه آرمیتاژ را به مرکزی تفریحی در دل شهر تبدیل کرده است.

این مجموعه سینمایی که در طبقه پنجم برج آرمیتاژ گلشن که. اگر پیش از رفتن به این مجموعه کارت توریستی تهیه کنید می‌توانید از خدمات زیر بهره‌مند شوید: پاساژ آرمیتاژ مشهد با داشتن امکانات فوق العاده ای همچون سینما، شهربازی، کافه ارمیتاژ مشهد، فودکورت، پارکینگ مجهز طبقاتی و….

نویسنده نویسنده ایران هتل در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴.

اینجا کلیک کنید تا 5 سینمای معروف مشهد بهمراه اطلاعات کامل و قیمت بلیط آنها را مشاهده کنید. سایت فروش بلیت سینما ، کنسرت تئاتر در بجنورد گلشن آنلاین معرفی کامل بخش های فروشگاهی و گردشگری برج آرمیتاژ گلشن در خیابان هفت تیر مشهد.

ما در این مقاله شما عزیزان را با پردیس سینما گلشن مشهد آشنا می کنیم و امید واریم که تا پایان همراه ما باشید.

رونمایی از عکس‌ها و اطلاعات فیلم «ملخ» | همزمان با اولین حضور بین‌المللی در جشنواره‌ای آمریکایی و در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ افتتاح شده‌است. سینما آرمیتاژ مشهد رزرو بلیط.

برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن بلندترین سازه کلانشهر مشهد است که با ۳۴ طبقه در زمینی به مساحت ۴۱۰۰ متر مربع و زیربنای تقریبی ۶۰ هزار متر مربع در حاشیه بلوار هفت‌تیر، نبش خیابان گلشن کلانشهر مشهد با ۱۵۰ متر ارتفاع است.

معرفی بهترین سینماهای مشهد بهمراه عکس در به پین پردیس سینمایی گلشن مشهد کار خود را از تاریخ 23 اسفند 1396 آغاز کرد. سینما گلشن در طبقه ۵ برج آرمیتاژ گلشن جانمایی شده است و اکران فیلم در این پردیس از ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ آغاز گردید.

سیستم صوتی دالبی و سیستم فوق پیشرفته Krix.

این پردیس دارای 4 سالن می باشد و ظرفیت آن بیش از 300 صندلی است که به صورت. برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن. و در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ افتتاح شده‌است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.