سوره ی یاسین با صدای محسن فرهمند

Posted on

سوره ی یاسین با صدای محسن فرهمند. کتاب احتجاج نوشته محدّث ابومنصور. که در واقع، شدنش هیچ دروغ نیست ،.

زیارت آل یاسین با صدای استاد محسن فرهمند YouTube
زیارت آل یاسین با صدای استاد محسن فرهمند YouTube from www.youtube.com

دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند. دعای عهد صوتی با صدای محسن فرهمند کیفیت mp3 ۳۲۰. یکی از معروف‌ترین دعاهای شیعیان دوازده امامی است.

سلام بر تو، ای دروازه‌ی‌ (سرای رحمتِ) خدا و (ای) داور دین او.

دعای عهد با صدای محسن فرهمند همراه با متن و ترجمه این دعا را در ادامه مشاهده می کنید. اول آیه وَضَرَبَ لَنَا مَثَلًا وَنَسِیَ خَلْقَهُ قَالَ مَنْ یُحْیِی الْعِظَامَ وَهِیَ رَمِیمٌ یک حرف (ک) اضافه شده که به اشتباه به اول آیه اضافه شده و جز آیه نیست.خودم بعد از این که سوره رو آپلود کردم متوجه شدم و از. سلام بر تو، ای جانشین خدا و یاری کننده‌ی حق او

سوره یاسین سوره 36 قرآن کریم است و با نام های دیگری چون عزیزه ، معمه (شامل شونده)، مدافعه قاضیه (دفع کننده برآورده) نیز شناخته میشود.

سلام بر تو، ای دعوت کننده‌ی به سوی خدا، و دانای بزرگ آیات او. سلام بر تو، ای جانشین خدا و یاری کننده‌ی حق او. سلام بر تو، ای دعوت کننده‌ی به سوی خدا، و دانای بزرگ آیات او.

از رسول خدا روایت شده است قرائت کننده این سوره در نزد خدا شریف خوانده میشود و این سوره برای قاری خود شفاعت میکند.

دانلود نوای زیارت آل یاسین از حاج محسن فرهمند با متن و ترجمه. شوق رسیدن با صدای یاسین علوی. دانلود نوای زیارت آل یاسین از حاج محسن فرهمند با متن و ترجمه.

به نام خدای بخشاینده مهربان.

خداقوت،به خودش قسم هیچی تو این لحظه نمیتونست آرومم کنه میدونم همه سوره ها فضیلت دارن ولی من ارادت خاصی به سوره ی یاسین دارم بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ به نام خداوند رحمتگر مهربان تَبَارَكَ الَّذِي بِيَدِهِ الْمُلْكُ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ ﴿۱﴾ بزرگوار [و خجسته] است آنكه فرمانروايى به دست اوست و او بر هر چيزى تواناست (۱) الَّذِي. دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند.

دانلود نسخه صوتی زیارت آل.

زیارت ال یاسین با صدای استاد محسن فرهمندهمراه با متن و ترجمه فارسیشما میتونید این دعا رو از لینک زیر دانلود. زیارت آل یاسین یکی از معروف ترین زیارت های آقا امام زمان علیه السلام است که ابوجعفر محمدبن عبدالله راوی و نقل کننده آن است. زیارت آل یاسین یکی از معروف ترین زیارت های آقا امام زمان علیه السلام است که ابوجعفر محمدبن عبدالله راوی و نقل کننده آن است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *