سوره یاسین با صدای فرهمند

Posted on

سوره یاسین با صدای فرهمند. متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی. برای امروز در سایت تیک موزیک دانلود زیباترین صوت سوره یاسین با کیفیت عالی و همچنین حجم کم بصورت mp3 اماده دریافت با لینک مستقیم می باشد برای دانلود سوره یاسین به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برنامه دعای عهد با صدای استاد فرهمند دانلود کافه بازار
برنامه دعای عهد با صدای استاد فرهمند دانلود کافه بازار from cafebazaar.ir

به نام خدای بخشاینده مهربان. دانلود تلاوت سوره یاسین صوتی. دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند.

زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند (ترجمه فارسی و انگلیسی زیارت آل یاسین) دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند.

برای امروز در سایت تیک موزیک دانلود زیباترین صوت سوره یاسین با کیفیت عالی و همچنین حجم کم بصورت mp3 اماده دریافت با لینک مستقیم می باشد برای دانلود سوره یاسین به ادامه مطلب مراجعه کنید. سلام بر تو، ای دعوت کننده‌ی به سوی خدا، و دانای بزرگ آیات او. هر كس سوره «یس» را قرائت نماید مانند آن است كه ده بار.

سوره یاسین صوتی | دانلود زیباترین تلاوت سوره یس صوتی Mp3.

برای دانلود می توانید در گوشی انگشتتان را برای مدتی روی پخش کننده نگه دارید و در کامپیوتر روی آن کلیک راست کرده و پس از باز شدن منو گزینه ذخیره صدا یا save audio را فشار دهید. دعای بعد از زیارات امام رضا: دانلود ترتیل سوره یس با صدای استاد شهریار پرهیزکار (3.43 mb) قرآن.

دانلود نسخه تصویری زیارت آل.

سوره یاسین یکی از سوره های بسیار مهم قرآن کریم است. از کانال حافظ حاجی صفر علی. دانلود تلاوت سوره یاسین صوتی.

(علیمی/ روضه) دانلود و پخش/ خدا كند كه بيايي (سماواتي)

متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی. سلام بر تو، ای دعوت کننده‌ی به سوی خدا، و دانای بزرگ آیات او. بنابر روایت حضرت امام صادق علیه السلام این سوره به قلب قرآن مجید است.

دختر مردم بدبخت نکنید دنبال=دنبال.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ به نام خداوند رحمتگر مهربان تَبَارَكَ الَّذِي بِيَدِهِ الْمُلْكُ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ ﴿۱﴾ بزرگوار [و خجسته] است آنكه فرمانروايى به دست اوست و او بر هر چيزى تواناست (۱) الَّذِي. دانلود سوره یاسین mp3 برای مراسم ختم سلام بر تو، ای دروازه‌ی‌ (سرای رحمتِ) خدا و (ای) داور دین او

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *