سود 25 درصد بانک آینده

Posted on

سود 25 درصد بانک آینده. به گزارش تجارت‌نیوز، بانک مرکزی در مرداد ماه سال 1396 اقدام به حذف نرخ سود ویژه کوتاه‌مدت سپرده‌های بانکی و کاهش نرخ سود سپرده‌های بلندمدت به 15 درصد کرد. همچنین بانک پارسیان نیز برای برخی سپرده های کوتاه مدت این صندوق، سود 24.5 درصد در نظر گرفته و پرداخت می کند و بانک گردشگری نیز به تعدادی از سپرده های کوتاه مدت صندوق زرین شهر، سود 22 درصد می دهد و در یک مورد نیز، سود 25 درصد برای سپرده 200 میلیارد تومانی آنها در نظر گرفته است.

سود بانک ها در سال ۹۹ چه میزان حساب می شود؟ + بیشترین سود
سود بانک ها در سال ۹۹ چه میزان حساب می شود؟ + بیشترین سود from harpy.ir

با وجود تداوم تحریم‌ها، وضعیت رشد اقتصادی. بعد از افزایش نرخ تورم شورای پول و اعتبار در بهمن ماه ۹۰ حداکثر نرخ سود بانکی را ۲۰ درصد تعیین کرد اما بانک‌ها به تدریج از این نرخ فراتر رفتند به طوری در اواخر سال ۹۲ نرخ سود به ۲۵ تا ۲۸ درصد رسید و همین سیاست‌ها موجب شد بدهی بانک‌های غیردولتی، خصوصی و موسسات اعتباری به بانک. همچنین بانک پارسیان نیز برای برخی سپرده های کوتاه مدت این صندوق، سود 24.5 درصد در نظر گرفته و پرداخت می کند و بانک گردشگری نیز به تعدادی از سپرده های کوتاه مدت صندوق زرین شهر، سود 22 درصد می دهد و در یک مورد نیز، سود 25 درصد برای سپرده 200 میلیارد تومانی آنها در نظر گرفته است.

سلام.از مدیر سایت و یا مدیران بانک آینده تقاضا ی مندم.اگر برایشون مقدور هست جواب اینجانب را بدهند…امروز 22 اردیبهشت 98.هست آیا بانک آینده این سود سودمند که سپرده با مبالغ بالای بزاریم.سود 20 درصد را یگجای یگ سال را حساب.

بانک مرکزی در آخرین بخشنامه خود به بانک‌ها و موسسات اعتباری اعلام کرده بود که نرخ سود علی‌الحساب سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار بین ۱۰ تا ۱۸ درصد است. بعد از یکماه بدون نرخ شکست: رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که بازار ارز وضع خوبی دارد گفت:

براساس بررسی‌های صورت گرفته، لایحه بودجه سال آینده نه تنها انبساطی نیست بلکه می‌توان گفت که دولت تا 25 درصد.

نرخ سود و نحوه محاسبه آن نرخ سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بلند مدت یک‌ساله در حال حاضر ۱۵ درصد می‌باشد، که با نرخ علی‌الحساب محاسبه می گردد. 20000000 = 0.20 × 100000000. بانک آینده، آینده روشن است.

البته بعضی از بانک با تحت شرایطی ممکن است سود بیشتر پرداخت کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بانک مرکزی در مرداد ماه سال 1396 اقدام به حذف نرخ سود ویژه کوتاه‌مدت سپرده‌های بانکی و کاهش نرخ سود سپرده‌های بلندمدت به 15 درصد کرد. بعد از یکماه نرخ شکست ۱۵ درصد: بعد از افزایش نرخ تورم شورای پول و اعتبار در بهمن ماه ۹۰ حداکثر نرخ سود بانکی را ۲۰ درصد تعیین کرد اما بانک‌ها به تدریج از این نرخ فراتر رفتند به طوری در اواخر سال ۹۲ نرخ سود به ۲۵ تا ۲۸ درصد رسید و همین سیاست‌ها موجب شد بدهی بانک‌های غیردولتی، خصوصی و موسسات اعتباری به بانک.

سود خالص بانک سینا در پایان آذر سال جاری با 35 درصد رشد نسبت به آذر سال گذشته به 5 هزار و302 میلیارد ریال رسید.

اما این روز‌ها بانک‌ها به اسم طرح‌های خاص سود سپرده‌های خود را حتی تا محدوده ۲۴ درصد افزایش داده‌اند. بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از ۱۷هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید. کدام بانک ها سود 25 درصدی به سپرده و وام فوری 3 روزه می دهند؟ بانک ها به 100 میلیون تومان سپرده چقدر سود می دهند؟ سپرده ۱۸ درصدی بانک رفاه با امتیاژ ویژه

بعد از افزایش نرخ تورم شورای پول و اعتبار در بهمن ماه ۹۰ حداکثر نرخ سود بانکی را ۲۰ درصد تعیین کرد اما بانک‌ها به تدریج از این نرخ فراتر رفتند به طوری در اواخر سال ۹۲ نرخ سود به ۲۵ تا ۲۸ درصد رسید و همین سیاست‌ها موجب شد بدهی بانک‌های غیردولتی، خصوصی و موسسات اعتباری به بانک.

بر اساس آخرین مصوبه شورای پول و اعتبار نرخ سودهای بانکی به این شرح است؛. بیشترین سود سپرده بانک‌ها در سال ۱۴۰۰. این رقم در آذر سال گذشته 3هزار و 913میلیارد ریال بود که در پایان اسفند به 4هزار و 835 میلیارد ریال رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *