سود سپرده بانک آینده

Posted on

سود سپرده بانک آینده. سپرده بلند‌مدت یکساله بانک آینده | طرح شتاب بانک آینده | رده rade. 20000000 = 0.20 × 100000000.

سود بانک آینده در سال 1400
سود بانک آینده در سال 1400 from alkalimati.com

صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت شرکت کارگزاری بانک آینده: به علاوه از سال آینده دو درصد مالیات علی الحساب برای ارائه خدمات نیز منظور خواهد شد، زیرا اکنون بخش بزرگی از حوزه خدمات مالیات نمی‌دهند و پیش‌بینی می‌شود. با سرمایه‌گذاری بیش از یک میلیارد تومان با مدت زمانی دوسال می‌توان از بانک آینده.

موضوع دریافت مالیات از سود سپرده‌های بانکی مختص دولت سیزدهم نیست و در دولت‌های گذشته هم مطرح بوده است.

چون رقم سود توسط بانک مرکزی ابلاغ می‌شود و اغلب بانک‌ها موظفند آن رقم را برای مشتریان بانکی در نظر بگیرند. حساب شتاب بانک آینده = ۲۰ درصد سالیانه با امکان برداشت بعد از یک ماه بدون جریمه و بدون امکان واریز به حساب. مشتری می‌تواند در هر زمان که خواست‌، موجودی خود را افزایش دهد.

طبق نرخ سود بانک آینده، اگر 100 میلیون تومان پول در بانک آینده به صورت بلندمدت سپرده‌گذاری شود، هر ساله 20 درصد از آن معادل 20 میلیون تومان سود، به سپرده‌گذار پرداخت می‌شود.

به این ترتیب در صورت تصویب نهایی لایحه بودجه، سال آینده سود حاصل از سپرده‌گذاری اشخاص حقوقی نزد بانک‌ها و موسسات اعتباری غیر بانکی مشمول مالیات خواهد شد. البته بعضی از بانک با تحت شرایطی ممکن است سود بیشتر پرداخت کنند. طبق اعلام بانک آینده حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری برای افتتاح حساب سودمند، 10 میلیون تومان تعیین‌شده و حساب سپرده به‌صورت بلندمدت یک‌ساله افتتاح می‌شود.

به این صورت، سود این مبالغ افزوده شده.

در تابستان سال 1396 بر اساس مصوب شورای پول و اعتبار نرخ کوتاه‌مدت (روزشمار) سپرده‌ها 10 درصد و نرخ بلندمدت 15 درصد اعلام شد. برای این منظور کافیست مبالغ را در کادر مربوطه برحسب تومان وارد نمایید و با کلیک روی. اگر می‌خواهید درباره طرح شتاب بانک آینده یا همان سپرده بلند‌مدت یکساله بانک آینده اطلاعاتی به دست بیاورید، «رده» را بخوانید.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت شرکت کارگزاری بانک آینده:

با سرمایه‌گذاری بیش از یک میلیارد تومان با مدت زمانی دوسال می‌توان از بانک آینده. بانک ملی همچنان مصوبات بانک مرکزی را اجرایی می‌کند و به سپرده‌های بلندمدت خود سود ۱۸ درصد پرداخت می‌کند. بانک پارسیان = ۱۸ درصد با ابطال یک ماهه بدون جریمه.

ویژگی مهم و متفاوت حساب آینده‌ساز بانک آینده امکان واریز وجه و افزایش سپرده است.

۲۹۵۷ با خدمات تلفن‌بانک آینده شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، در کمترین زمان ممکن و. نرخ سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه مدت عادی درحال حاضر ۸ درصد می‌باشد. معمولا شرایط رقابتی چندانی در جزئیات افتتاح حساب سپرده‌گذاری بلندمدت و بیشترین سود بانکی وجود ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *