سعید امامی

Posted on

سعید امامی. آقا سعید در سال 1336 در شیراز به دنیا آمدند. قتل‌های زنجیره‌ای، مجموعه جنایاتی بود که طی آن برخی نویسندگان و فعالان سیاسی از.

حضور دوباره همسر و پسر سعید امامی در آمریکا!! YouTube
حضور دوباره همسر و پسر سعید امامی در آمریکا!! YouTube from www.youtube.com

سحر مقدس یک نامزد تهیه کننده به نام سعید امامی دارد. تحصیلات ابتداییشان هم در شیراز گذراندند. جواد عزتی در پاسخ به سؤال جیرانی درباره شباهت نقشش در «ماجرای نیمروز» به سعید امامی گفت:

دستگیرشدگان اصلی، ۴ تن به اسامی سعید امامی (اسلامی)، مصطفی کاظمی (موسوی)، مهرداد عالیخانی و خسرو براتی بودند.

مدتی هم در سنندج کردستان بودند. سعید امامی همسر سحر مقدس. قسمتی کوتاه از سخنرانی مرحوم شهید سعید.

می گفتند این ماجرا ساختگی است و این نیروی خودسر امنیتی همچنان زنده است.

هنرمندان ایرانی و اسرار پنهان آنها. رئیس وقت سازمان قضائی نیروهای مسلح نیز سعید امامی را یکی از 4 عامل اصلی قتل های زنجیره ای معرفی کرد و گفت. نام او زمانی بر سر زبان‌ها افتاد که به عنوان متهم اصلی جنایات موسوم به «قتل‌های زنجیره‌ای» معرفی شد.

زن‌ها و مردان فاحشهٔ ایرانی در بیت رهبری!

عکسی عجیب از سعید امامی! روزنامه‌های زنجیره‌ای از بدو افشای قتل‌ها سعی کرد نوک پیکان آمریت دستور این جنایت را به سمت حاکمیت با اسم رمز خشونت‌طلبان و افراطیون بیندازد، و هرگونه دست داشتن. سحر مقدس یک نامزد تهیه کننده به نام سعید امامی دارد.

چهار سند مکتوب دارم که نسبت به هویت امامی تردید کرده و به صورت مکتوب نیز آن‌ها را اعلام کرده‌ام؛ شواهدی وجود دارد که این قتل‌ها کار جناح خاصی نبوده و سرویس‌های خارجی در آن دست.

«نیازی، رئیس وقت سازمان قضائی نیروهای مسلح، به برخی سؤالات پاسخ داده است اما نه در جواب حسام‌الدین آشنا که در پاسخ به مصطفی پورمحمدی. حمایت سعید امامی آهنگساز و تهیه کننده از سحر مقدس باعث دیده شدن او شد. در این عکس‌ها، شخصی تنها در کوچه و خیابان که صورتش پوشانده شده است، لباسی به تن.

سعید اسلامی که بود و چگونه کشته شد؟!

قتل‌های زنجیره‌ای، مجموعه جنایاتی بود که طی آن برخی نویسندگان و فعالان سیاسی از. مدت زیادی از انتشار مصاحبه‌ی تفصیلی با «اکبر خوشکوشک» درباره‌ی قتل‌های زنجیره‌ای [ لینک] نگذشته است که، فردی با نام «سعید»، عکسی قابل توجه به انصاف نیوز ارسال کرده است. آقا سعید در سال 1336 در شیراز به دنیا آمدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *