سریال های خارجی تلویزیون دهه 80

Posted on

سریال های خارجی تلویزیون دهه 80. از اواسط دهه‌ی شصت که تلویزیون با داشتن تنها دو شبکه، تصمیم به خرید، دوبله و پخش سریال‌های خارجی گرفت، مجموعه‌های شرقی، اروپایی و تولید قاره آمریکا، عضو جدانشدنی سبد فرهنگی خانواده‌های ایرانی بودند. کرد که شامل بهترین سریال های ایرانی دهه 90 و 80 و پیش از آن می‌شود.

دانلود فیلم ایرانی مادر زن سلام 1385 با کیفیت HD (رایگان)
دانلود فیلم ایرانی مادر زن سلام 1385 با کیفیت HD (رایگان) from javantv.net

باوجوداینکه بسیاری این فیلم را یک داستان احمقانه از زندگی زنان و اوضاع مربوط به آن‌ها، مانند کیف و کفش، می‌دانستند، اما این سریال داستان ۴ زن زیبا و آزاد منهتن را نشان می‌دهد که نه‌تنها درباره زنان بلکه. پخش جزو محبوب ترین سریال های تلوزیون به حساب می‌آمد سریال پس از باران است، این سریال. زن جوانی بنام شیوا به همراه شوهرش پیام که یک مجری معروف تلویزیون بوده است زندگی خیلی مرفهی دارند.

بچه‌های بهشت (حسین قاسمی‌جامی) (۱۳۷۷) بچه‌های بهشت (خسرو معصومی) (۱۳۸۹) بچه‌های دهکده (۱۳۸۷) بچه‌های کوچه دوستی (۱۳۸۸) بچه‌های گروهان بلال;

غریبه (outlander) یکی از بهترین سریال های خارجی به شمار می‌آید که برپایه رمانی به همین نام اثر دایانا گابالدون ساخته شد. «خیابان خلوت کن» شاید این صفتی است که تا. لیست بهترین سریال های خارجی تاریخ از نظر بینندگان و از نظر وب سایت imdb که لیست بهترین سریال های تاریخ جهان را با رای مردم تا سال 2018 و 2019 مشخص کرده است.در این لیست از نمایشهای تلویزیونی hbo تا بهترین سریال های خارجی 2019 حضور.

سریال های خارجی قدیمی و خاطره انگیز تلویزیون.

دانلود فیلم های دهه 80. از اواسط دهه‌ی شصت که تلویزیون با داشتن تنها دو شبکه، تصمیم به خرید، دوبله و پخش سریال‌های خارجی گرفت، مجموعه‌های شرقی، اروپایی و تولید قاره آمریکا، عضو جدانشدنی سبد فرهنگی خانواده‌های ایرانی بودند. اما در کنار همه این‌ها اوج کارهای مدیری را می‌شود در اوایل دهه هشتاد و با سریال‌های ۹۰قسمتی‌ای مثل«پاورچین» و«شب‌های برره» پیدا کرد.

باوجوداینکه بسیاری این فیلم را یک داستان احمقانه از زندگی زنان و اوضاع مربوط به آن‌ها، مانند کیف و کفش، می‌دانستند، اما این سریال داستان ۴ زن زیبا و آزاد منهتن را نشان می‌دهد که نه‌تنها درباره زنان بلکه.

همچنین شبکه سه سیما مجموعه تلویزیونی «برف بی‌صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی را روی آنتن دارد. یوسف پیامبر سریالی به کارگردانی فرج الله سلحشور را میتوان به عنوان یکی از محبوب ترین و پربیننده ترین سریال های دهه 80 معرفی کرد. سریال آشپزباشی نیز یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی دهه 80 است که برای اولین بار در سال 1388 از شبکه یک سیما به نمایش درآمد.

«میوه ممنوعه» حسن فتحی هم از دیگر مجموعه‌های مناسبتی موفق دهه 80 بود.

خاطره انگیز ترین موزیک یک سریال خارجی: سکس و شهر (sex and the city) ۵۰ سریال تلویزیونی برتر: پخش جزو محبوب ترین سریال های تلوزیون به حساب می‌آمد سریال پس از باران است، این سریال.

26,977 مشاهده / 116 دیدگاه 17 1 17.

وظیفه ساخت این سریال برعهده رونالد دی مور قرار داشت. کرد که شامل بهترین سریال های ایرانی دهه 90 و 80 و پیش از آن می‌شود. نگاهی به سریال های پرطرفدار سه دهه اخیر و کارگردان هایی انداختیم که حالا زمان زیادی است ،خبری از آنها در قاب تلویزیون نیست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *