سایت فروشگاه اتکا تهران

Posted on

سایت فروشگاه اتکا تهران. اطلاعات کامل دفتر مرکزی فروشگاههای زنجیره ای اتکا محله تهرانپارس تهران به همراه آدرس، ساعت کاری، شماره تلفن با امتیاز 5.0 را در نقشه و مسیریاب بلد بیابید. اتکا یکی از فروشگاه های زنجیره ای معتبر است که کارجویان زیادی علاقمند به استخدام در آن هستند، بنابراین دانستن شرایط استخدام فروشگاه.

فروشگاه زنجیره ای اتکا حسن آباد (چمران) تهران
فروشگاه زنجیره ای اتکا حسن آباد (چمران) تهران from hamgardi.com

آدرس، ساعت کاری و شماره تلفن نزدیکترین شعبه را در نقشه و مسیریاب بلد ببینید روغن نباتی مایع زیتون تصفیه شده 240 گرمی اتکا. 25 ایران، تهران، تهران، خیابان دردشت، خیابان نخجیر، روبروی مترو علم صنعت.

این فروشگاه، یکی از فروشگاه های زنجیره ای اتکا در تهران می باشد.

تهران، خیابان امام خمینی )ره (، بعد از میدان حس نآباد، خیابان باستیون غربی، ساختمان مرکزی سازمان اتکا. فروشگاه اتکا شعبه شهید دکتر چمران. شعب فروشگاه زنجیره ای اتکا در تهران؛ 34 شعبه از شعب فروشگاه زنجیره ای اتکا در تهران وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی اتکا برآن است که جزئی از پازل شهر اینترنتی تهران و سایر شهرهای میهن اسلامی باشد و در جهت نیل به اهداف چشم انداز سند 1404.

ساعت کاري 8:30 الي 23 امکانات: در فروشگاه های اتکا کاربران می توانند با استفاده از کارت حکمت خرید انجام دهند. 25 ایران، تهران، تهران، خیابان دردشت، خیابان نخجیر، روبروی مترو علم صنعت.

اتکا یکی از فروشگاه های زنجیره ای معتبر است که کارجویان زیادی علاقمند به استخدام در آن هستند، بنابراین دانستن شرایط استخدام فروشگاه.

مایع ظرفشویی 1000 گرمی اتکا. فروشگاه های زنجیره ای شهروند شهرداری، ۳۸ فروشگاه و یک مجموعه مجازی در تهران دارد که به عرضه هزاران کالا از خوردنی و پوشیدنی تا لوازم منزل می پردازند و هم چون فروشگاه های زنجیره ای رفاه، کوثر، اتکا، سپه و افق کوروش. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های تجاری هلدینگ اتکا است که در سال‌های گذشه با ورود به بازار خرده فروشی توانسته به موفقیت چشمگیری در بازار عرضه و.

شرکت تهران اتکال به عنوان شرکتی پیشگام و آینده نگر، در راستای اهداف نظام سلامت و به منظور ارتقای کیفیت درمان، با تلاش در بکارگیری آخرین تکنولوژی و پدیده های روز دنیا و واردات تجهیزات دندانپزشکی تخصصی و امکان دسترسی.

اطلاعات کامل دفتر مرکزی فروشگاههای زنجیره ای اتکا محله تهرانپارس تهران به همراه آدرس، ساعت کاری، شماره تلفن با امتیاز 5.0 را در نقشه و مسیریاب بلد بیابید. فروشگاه اتکا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله امیرآباد تهران و خیابان ولفجر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان انرژی اتمی دوره اول ، بوستان بنفشه ، تهیه غذای ویوا ، هستی کده. از این شعبه از اتکا، مثل سایر شعبات می تونین انواع مواد خوراکی، مواد غذایی، پوشاک.

با تشکر از سایت خوب اتکا #فروشگاه_اتکا_شعبه_شهید_دکتر_چمران.

مایع ظرفشویی 1000 گرمی اتکا. فروشگاه زنجیره ای ، نمایندگی بیم ، فروش مواد غذایی ، فروش لوازم خانگی. فعلاً سایت اتکا تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *