سامان مقدم و سیروس مقدم

Posted on

سامان مقدم و سیروس مقدم. وی برنامه‌ریزی فیلم‌هایی نظیر؛ «تحفه‌ی هند» (۱۳۷۳)، «ضیافت» (۱۳۷۴)، «مرد آفتابی» (۱۳۷۴) و «سلطان» (۱۳۷۵)، را. چیزی که امروز می‌بینید، لاشه «نهنگ عنبر 2» است!

بیوگرافی سیروس مقدم + بهترین فیلم و سریال های سیروس مقدم
بیوگرافی سیروس مقدم + بهترین فیلم و سریال های سیروس مقدم from www.plaza.ir

حسین زندی، فعال میراث فرهنگی، عکس‌هایی. سامان مقدم به‌عنوان منشی صحنه در فیلم‌هایی نظیر؛«من زمین را دوست دارم» (۱۳۷۲)، «افعی» (۱۳۷۱) و «ردپای گرگ» (۱۳۷۰)، حضور داشته‌است. سامان مقدم متولد ۱۶ شهریور ۱۳۴۷ در تهران کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی است.

سامان مقدم، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی سینما، سال ۱۳۴۷ در شهر تهران متولد شد.

البته مقدم به میزان دقایق و سکانس های حذف شده اشاره نکرد، اما به نظر می‌رسد که شورای پروانه نمایش، دقایق و. مقدم فعالیت هنری خود را در سال (۱۳۷۲) با. الهام غفوری تهیه کننده سریال «سنگ پا» به کارگردانی سیروس مقدم در گفت‌وگو با فارس درباره شروع زمان تولید این سریال توضیح داد:

محل و منفذی که مایعی از آن.

به گزارش سینماسینما ، تصویربرداری سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری و نویسندگی محسن تنابنده اردیبهشت ماه در. سیروس مقدم، سامان مقدم و محمود معظمی در تدارک ساخت سریال‌هایی هستند که قرار است ماه رمضان امسال روی آنتن بروند. وی فعالیت خود را در سال ۱۳۷۰ با دستیاری کارگردانی فیلم ردپای گرگ به کارگردانی مسعود کیمیایی آغاز کرد.

رامبد جوان و سیروس ابراهیم زاده پیش از این نیز در فیلم مومیایی سه (سال ۱۳۷۸) ساخته محمدرضا هنرمند در کنار هم حضور داشته اند.

به گزارش ایسنا، امسال چهار سریال از شبکه‌های سیما با یکدیگر به رقابت می پردازند که «پایتخت ۵» از س وی فعالیت خود را در سال ۱۳۷۰ با دستیاری کارگردانی فیلم ردپای گرگ به کارگردانی مسعود کیمیایی آغاز کرد. این بار تلویزیون با کارهایی از سیروس مقدم، حسین سهیلی زاده، سامان مقدم و مسعود آب پرور میزبان مخاطبان نوروزی خواهد بود که البته از این میان بعضی قطعیت بیشتری دارند و بعضی هنوز به عنوان گمانه زنی مطرح هستند.

تیزر سریاعلی البدل به کارگردانی سیروس مقدم و بازی محسن تنابنده،مهدی فخیم زاده، هادی کاظمی، احمد مهرانفر و هومن حاجی عبدالهی این سریال د

سیروس مقدم دانلود همه قسمت های سریال ریحانه با لینک مستقیم جمعه 11 آوریل 2014 یک فعال میراث فرهنگی همدان از تخریب حمامی تاریخی توسط سازندگان یک سریال تلویزیونی خبر داد. وی برنامه‌ریزی فیلم‌هایی نظیر؛ «تحفه‌ی هند» (۱۳۷۳)، «ضیافت» (۱۳۷۴)، «مرد آفتابی» (۱۳۷۴) و «سلطان» (۱۳۷۵)، را.

پیمان قاسم خانی | مدیر فیلمبرداری:

معرفی فیلم مکس ساخته سامان مقدم / نقبی بر جریان فرهنگی دوم خرداد. مهناز افشار و سامان مقدم در کنار علی جنتی وزیر سابق ارشاد در پشت صحنه «نهنگ عنبر» سامان مقدم از جمله کارگردانانی است که کمتر پیش آمده که فیلمی بد و یا کم فروش بسازد. چیزی که امروز می‌بینید، لاشه «نهنگ عنبر 2» است!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *