سالگرد مادربزرگ عزیزم

Posted on

سالگرد مادربزرگ عزیزم. دلباخته در راه خدا می میرند. عمیق ترین همدردی من را بپذیرید.” ⬛

پروفایل مادربزرگ عزیزم روحت شاد ️ پست روزانه
پروفایل مادربزرگ عزیزم روحت شاد ️ پست روزانه from prooz.ir

دلباخته در راه خدا می میرند. لحظه لحظه‌های‌ از دست دادن. سالگرد ازدواجتون مبارک پدر و مادر عزیزم!

متن غمگین سالگرد فوت پدر.

درگذشت مادر گرامی رابه شما و خانواده محترم صمیمانه تسلیت گفته، برای شما صبر و برای درگذشته رحمت بی کران الهی را آرزو داریم، امید که روح آن مرحومه آرام، آسوده و خرسند در حریم امن الهی آرام گیرد. مردان خدا چه با صفا می میرند. متن سالگرد پدربزرگ عزیزم روحت شاد.

سالگرد درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و غفران و برای شما طول عمر مسئلت دارم.

مثل آن روز که می آمدی از دور. در این بخش روزانه تعدادی متن سالگرد فوت و تسلیت پدر و مادر را قرار داده ایم که می توانید از میان این جماه ها یکی را انتخاب کنید و برای دیگران بفرستید. باز هم با همه شوق، کوچه ها را پایید.

درگذشت مادربزرگ عزیزت را تسلیت می‌گویم.

ولی حالا که رفته به چه بهونه ای به خونه سالگرد مادربزرگم نزدیکه + پروفایل سالگرد مادربزرگ باز واسۀ مادربزرگ تنگه دلم تنگه دلم تحملم سر اومده فک نکن از سنگه دلم متن زیبا برای سالگرد فوت مادربزرگ.

مادر بزرگ عزیزم تا وقتی بود خیالمون از بعضی چیزا راحت بود.

درور خدمت تمام دوستداران و همراهان پیکپرو امروز می خواهیم برا شما عزیران در مورد فوت مادر بزرگ عکس نوشته ای تقدیم حضورتان کنیم ار مادر بزرگان عزیزتان در قید. و هنوز هم چهره آرامت. تا با پدرم بودن را بیشتر احساس می‌کردم.

خندان لب و با میل و رضا می میرند.

خداوند اجر بی‌پایان به شما عطا فرمایدکه یک سال است پدر عزیزتان را به آغوش خاک سپرده و صبورانه در سوگش نشستید. ⇔ ⇔ ⇔⇔ ⇔ ⇔⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ متن کوتاه پدربزرگ عزیزم روحت شاد کاش خدا یه فرصت دیگه بهم میداد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *