ساعت حرکت مترو تندرو گلشهر به صادقیه ۱۴۰۰

Posted on

ساعت حرکت مترو تندرو گلشهر به صادقیه ۱۴۰۰. بعد از ساعت 9 شب در دو حرکت یعنی 21.30 و 22 از تهران به گلشهر نیز اعزام قطار اکسپرس(تندرو) انجام خواهد شد. توجه داشته باشید که ممکن است به دلیل شرایط ترافیکی خط، قطار مورد نظر.

آمادگی متروی تهران برای مهرماه/افزایش قطارهای تندرو از
آمادگی متروی تهران برای مهرماه/افزایش قطارهای تندرو از from baztab.ir

بنابراین از صبح روز چهارشنبه ۴ اسفندماه، برنامه حرکت اولین قطار خط پنج مترو از ایستگاه گلشهر به سمت تهران (صادقیه) از ساعت ۵ به ۵:۲۰ به‌صورت تندرو و از ایستگاه تهران (صادقیه) به سمت گلشهر از. * با توجه به شرايط ترافيكي خط، امكان اينكه قطار راس ساعت اعلام. توجه داشته باشید که ممکن است به دلیل شرایط ترافیکی خط، قطار مورد نظر.

بنابراین از صبح روز دوشنبه ۹ اسفندماه، برنامه حرکت اولین قطار خط پنج مترو از ایستگاه گلشهر به سمت تهران (صادقیه) از ساعت ۵ به ۵:۲۰ به‌صورت تندرو و از ایستگاه تهران (صادقیه) به سمت گلشهر از ساعت.

مشاور مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران در ادامه تصریح کرد: با این راهنما متروی تهران سال 1400 را مثل کف دستتان بشناسید: این خط در نقشه مترو با رنگ سبز، ‌مشخص شده است و ۱۱ ایستگاه دارد.

راهنمای جدید مترو تهران و مترو کرج.

نقشه مترو تهران 1400، نقشه مترو تهران ۱۴۰۰، دانلود نقشه مترو تهران ۱۴۰۰، نقشه مترو تهران jpg و راهنمای نقشه متروی تهران در این مطلب برای شما همراهان گرامی جمع آوری شده که در ادامه از نظر شما می‌گذرد. ساعات کار مترو تبریز حمل و نقل ریلی. * با توجه به شرايط ترافيكي خط، امكان اينكه قطار راس ساعت اعلام.

خط ۵ متروی تهران و حومه از روز چهارشنبه ۴ اسفند، از ساعت ۵:۲۰ صبح از ایستگاه گلشهر به سمت تهران و از ساعت ۵:۳۰ از ایستگاه تهران (صادقیه) به سمت گلشهر فعالیت خود را آغاز می‌کند.

بنابراین از صبح روز دوشنبه ۹ اسفندماه، برنامه حرکت اولین قطار خط پنج مترو از ایستگاه گلشهر به سمت تهران (صادقیه) از ساعت ۵ به ۵:20 به‌صورت تندرو و از ایستگاه تهران (صادقیه) به سمت گلشهر از ساعت ۵. در جدول زیر برنامه زمان بندی حرکت متروهای عادی و سریع السیر خط 5 متروی تهران کرج از مبدا ایستگاه گلشهر به سمت ایستگاه صادقیه و بالعکس را مشاهده می کنید. به منظور رفاه حال شهروندان هماهنگی‌های.

نقشه مترو تهران 1400 + ساعت حرکت و راهنمای کامل تمام خط ها.

بعد از ساعت 9 شب در دو حرکت یعنی 21.30 و 22 از تهران به گلشهر نیز اعزام قطار اکسپرس(تندرو) انجام خواهد شد. بنابراین از صبح روز چهارشنبه ۴ اسفندماه، برنامه حرکت اولین قطار خط پنج مترو از ایستگاه گلشهر به سمت تهران (صادقیه) از ساعت ۵ به ۵:۲۰ به‌صورت تندرو و از ایستگاه تهران (صادقیه) به سمت گلشهر از. ساعت حرکت قطارهای خط ۵ مترو تهران.

و بالعكس مسافرگيري در روز هاي 26 و 29 بهمن ماه و 6 و 10 و 13 اسفندماه 1400 در مسير مذكور انجام نخواهد شد.

توجه داشته باشید که ممکن است به دلیل شرایط ترافیکی خط، قطار مورد نظر. ساعت حرکت مترو تندرو کرج به صادقیه كنج كونج. برنامه حرکت قطارهای حومه ای اداره کل راه آهن شمال در پاییز و زمستان 1400 (از تاریخ 1400/08/21 لغایت 1400/12/24) به تفکیک مسیر اعلام میگردد.با پورتال حمل و نقل ریلی همراه باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *