Review Of زندگیم به انگلیسی Ideas

Posted on

Review Of زندگیم به انگلیسی Ideas. اسم عشقمو چی سیو کنم به زبان های مختلف. این روزها متن انگلیسی در مورد عشق و دوست داشتن مورد توجه قرار گرفته است و می توانید این جملات زیبا در شبکه های اجتماعی به کار ببرید و یا به همسر خود ارسال کنید.

عکس پروفایل همسرم عشقم تــــــــوپ تـــــــــاپ
عکس پروفایل همسرم عشقم تــــــــوپ تـــــــــاپ from www.toptoop.ir

در این پست به بررسی مهمترین اصطلاحات و عبارت‌ها می‌پردازیم. در انتها چند تمرین خوب رو هم براتون آماده کردیم تا به تسلط کامل دست پیدا کنید. He lost his life in the great war.

در ادامه با ترجمه و معادل این عبارت آشنا می‌شوید:

اسم عشقمو چی سیو کنم به زبان های مختلف. اتفاق به یاد ماندنی در زندگیم. البته اکثر افراد هم به تناوب به دیکشنری مراجعه می‌کنند.

را به راحتی در گوشی همراه خود نصب کنید.

حق کپی این مطلب با چی‌ میگن می‌باشد. به یاد ماندنی‌ترین اتفاق زندگیم. فقط به من گوش بده وقتی که بهت میگم.

آگوست 6, 2016 در فارسی به انگلیسی توسط Hamid_85 (1.7K امتیاز) با سلام و عرض خسته نباشید ، ممنون می شوم معادل جمله بالا در انگلیسی را کمک بفرمایید.

من تماشات می كنم وقتی تو گریه می كنی. Jared is an american singer. زندگیم رو وقتی دوست دارم که تو.

در انتها چند تمرین خوب رو هم براتون آماده کردیم تا به تسلط کامل دست پیدا کنید.

I am fascinated by the energetic characteristic of his. من همیشه تو زندگیم دنبال هیجان هستم به انگلیسی چی میشه؟ مه 6, 2018 در فارسی به انگلیسی توسط younes_hb ( 10 امتیاز) با زبان دانان ایران زمین آشنا شوید بهترین اتفاق زندگیم به انگلیسی یکی دیگر از اصطلاحات روزمره انگلیسی است.

اگر دوست دارید بهترین اتفاق زندگی خود را به انگلیسی تعریف کنید، پیشنهاد می‌کنم درس امروز را از دست ندهید.

Persian to english , english to english and perisan to persian dictionary A memorable event in my life. I watch you when you cry.

Leave a Reply

Your email address will not be published.