روش لغو تمدید خودکار بسته مکالمه ایرانسل

Posted on

روش لغو تمدید خودکار بسته مکالمه ایرانسل. با این‌حال، پس از این اعتراضات ایرانسل امکان لغو تمدید خودکار بسته‌های اینترنت را برای مشترکان فراهم کرده و راهکارهای آن را همزمان با پیامک فعال‌سازی به مشترک اطلاع‌رسانی می‌کند. ساده‌ترین روش‌ها برای دانلود فیلم و.

چگونه تمدید خودکار اینترنت همراه را لغو کنیم ؟ ایده آل تک
چگونه تمدید خودکار اینترنت همراه را لغو کنیم ؟ ایده آل تک from idehaltech.com

برای لغو تمدید اتوماتیک بسته‌های اینترنت همراه اول. ساده‌ترین روش‌ها برای دانلود فیلم و. ۴ روش لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول.

اگر شما هم بسته اینترنت از همراه اول خریده اید و پیامی برای شما فرستاده شده که سیستم به صورت اتوماتیک این بسته را تمدید خواهد کرد، روش لغو تمدید آن را در ادامه ببینید.

اپراتور دوم هم که عمده مشترکین خود را افرادی می بیند که از خطوط اعتباری استفاده می کنند نیز گاه چنین شکایاتی را در بین مشتریان خود می بیند که از تمدید خودکار بسته های. نحوه قطع خودکار اینترنت پس از پایان بسته ایرانسل. آموزش کامل و سریع حذف آهنگ پیشواز ایرانسل;

جهت غیرفعال‌سازی بسته‌ای که با «تمدید خودکار» خریداری شده است به اپلیکیشن ایرانسل‌من مراجعه کنید و یا کد #۹*۵*۵۵۵* را از خط خود شماره گیری کنید.

چهار روش مختلف برای لغو کردن این قابلیت وجود دارد. ۴ روش لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول. ۴ روش لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول.

برای اطلاع از وضعیت بسته اینترنت همراه اول خود نیز می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

همچنین روش لغو تمدید خودکار مکالمه ایرانسل را بخوانید. چهار روش مختلف برای لغو کردن این قابلیت وجود دارد. جهت قطع خودکار اینترنت و غیر فعال سازی تمدید خودکار ، کد دستوری #9*5*555* را شماره گیری کنید.

روش لغو تمدید خودکار بسته های اینترنتی همراه اول:

در این روش می‌توانید از کد دستوری که ایرانسل برای لغو تمدید خودکار بسته‌‌های اینترنتی‌اش قرار داده استفاده کنید. شما تمدید خودکار رو برای بسته لغو کردید و احتمالا برای همین وقتی بسته تموم میشه تعرفه آزاد حساب میشه. لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل راه های سریع و آسانی دارد، از شماره گیری کد دستوری تا تماس با پشتیبانی!

آموزش لغو تمدید خودکار بسته های ایرانسل به دو روش.

در صورتی که از روش کد دستوری نتوانستید تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول خود را لغو نمایید ، با شماره ۹۹۹۰ از سیم کارت همراه اول (۰۹۱۲۹۹۹۰ از خطوط دیگر) تماس بگیرید سپس به. در جواب این کد ussd ، با شش گزینه. این روش نسبت به دیگر روش‌ها کمی طولانی‌تر است؛ اما این گزینه را هر کاربری به‌راحتی می‌تواند انجام دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *