روشنک گرامی در دلنوازان

Posted on

روشنک گرامی در دلنوازان. عکس های بازیگران سریال فاصله ها. «دسر توت‌فرنگی»، داستان زنی به نام شیرین را روایت می‌کند که در پی بروز حادثه‌ای برای همسرش، می‌کوشد به سختی خانواده سه نفره‌شان را از طریق تنها کاری که بلد است، اداره کند.پریسا مقتدی، هومن برق‌نورد، مهتاج نجومی.

بیوگرافی روشنک گرامی بازیگر زن + عکس های همسرش و در مورد
بیوگرافی روشنک گرامی بازیگر زن + عکس های همسرش و در مورد from www.topnaz.com

در سریال دلنوازان هم مادر دقیقا چنین کارکردهایی دارد و به دخترانش برای گرفتن تصمیمات مهم زندگی کمک می‌کند. و به دخترانش برای گرفتن تصمیمات مهم زندگی کمک می‌کند. این مجموعه تلویزیونی به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در50 قسمت 35 دقیقه‌ای به سفارش شبکه سه تهیه می‌شود و تاکنون 60 درصد تصویربرداری به پایان رسیده است.

شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران:

دانیال حکیمی، شاهرخ استخری، مریم کاویانی، روشنک گرامی، رضا توکلی، حمید شریف‌زاده، احمد قاسمی، نوید قنبریان، مینو شیخان، محمدرضا قیاس آبادی. روشنک گرامی متولد 13 آبان 1365 (34 ساله) بازیگر و طراح لباس است وی در فیلم های قاعده تصاف ، هلن ، دلنوازان ، هم گناه ، گرگ و میش و گمدشدگان به ایفای نقش پرداخته است. روشنک در سال ۸۵ در رشته کارگردانی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی قبول شد.

روشنک در سال ۸۵ در رشته کارگردانی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی قبول شد.

جمله فعالیت های او می توان به مجموعه های تلویزیونی دلنوازان، فاصله ها، ساعت شلوغی، آمین، ماه و پلنگ، سوگند، پرواز در ارتفاع. شاهرخ استخری (زاده ۱۴ مهر ۱۳۶۰ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. روشنک گرامی در سال 85 کارگردانی تئاتر قبول شده است و در سال 87 هم کارگردانی کرده است که به گفته خودش در این راه موفق.

روشنک گرامی، در سال ۹۶ با سریال گمشدگان به کارگردانی رضا میرکریمی در نقش ترنج بسیار دیده شد و به شهرت رسید، اما می گوید قول دادم دیگر سریال بازی نکنم اما لطف مردم باعث می شود زیر قولم بزنم.

روشنک گرامی بازیگر سریال سرگذشت، متولد یکم مهر سال ۱۳۶۲ در شهر تهران می باشد. ویژه برنامه شب یلدا روبیکا عکسی که شاهرخ استخری با دخترش پناه در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

روشنک گرامی از بازیگران زن متولد دهه 60 (متولد ۱ مهر ۱۳۶۲) اهل ایران است.

ایفای نقش در سریال دلنوازان او همچنین نقش کوتاهی در سریال دلنوازان ساخته سال 1389 ایفا کرده است عاشق شهر تهران و به دخترانش برای گرفتن تصمیمات مهم زندگی کمک می‌کند. سمانه پاکدل با آنکه تجربه چندین بازی در مجموعه های مختلف به صورت کوتاه داشت اما با سریال دلنوازان و نقش آفرینی وی در این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده توانست جایگاهش را پیدا کرده و همان باعث به شهرت رسیدنش شد.

وی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران می باشد که در سال ۸۵ موفق شد در رشته کارگردانی تئاتر قبول شود و ۲ سال بعد در سال ۸۷ کارگردانی را تجربه کرد که البته خودش اعلام کرده است که زیاد در این راه موفق.

بیوگرافی روشنک گرامی و همسرش با عکس های جدید شخصی و ماجرای شروع فعالیت تا شهرت او از تلویزیون را می خوانید بیوگرافی روشنک گرامی روشنک گرامی متولد 31 شهریور 1362 در تهران ،. در سریال دلنوازان هم مادر دقیقا چنین کارکردهایی دارد و به دخترانش برای گرفتن تصمیمات مهم زندگی کمک می‌کند. + نوشته شده در شنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۸۹ ساعت 13:51 توسط مجید | نظرات.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *