رهگیری پست خارج از کشور

Posted on

رهگیری پست خارج از کشور. ارسال مرسولات پستی به کانادا. بر اساس قوانین پستی ارسال کالا از طریق پست با حفظ جنبه غیر تجاری به استثنای کالایی که شرعا یا قانونا ممنوع باشد، مجاز است.

سوالات عمومی کنکور تجربی 1399 خارج از کشور؛ زبان و ادبیات
سوالات عمومی کنکور تجربی 1399 خارج از کشور؛ زبان و ادبیات from brainyscholar.com

پست، از نظر هزینه‌ی خدمات، بسیار اقتصادی است و با هزینه‌‌ای مقرون‌به‌صرفه مرسوله شما را. رهگیری پست خارج از کشور ؛ استفاده از خدمات پست داخلی و خارجی، یکی از بهترین روش‌های ممکن برای ارسال مرسولات می‌باشد. ارسال بسته‌های پستی به خارج از کشور با توجه به وزن بسته، هزینه‌های پستی، بیمه و گمرک محاسبه می‌شود؛ البته که حق السهم پست و مالیات برارزش افزوده را فراموش نکنید.

همچنین برای پیگیری مرسولات پستی خارجی می توانید از طریق روش.

سیستم رهگیری مرسولات پستی کاراپست ، با رعایت استانداردهای بین المللی در خصوص نکات فنی، سرعت به روز رسانی و رابط کاربری،چه برای پست داخلی و چه برای پست بین‌المللی خود تجربه ای متفاوت را برای مشتریان خود رقم میزند. برای رهگیری مرسوله پستی به خارج از کشور تمامی استانداردهای مشخص شده رعایت شده و هر نکات فنی که در این مورد وجود دارد رعایت گشته است. چند سالی می‌شود که پست بین المللی و ارسال بار به خارج از کشور از دوش شرکت ملی پست ایران برداشته شده و به بخش خصوصی و شرکت های حمل و نقل هوایی واگذار شده است.

برای اینکار پس از ورود به سایت اداره پست کافی است به قسمت خدمات الکترونیکی پست مراجعه کنید و روی گزینه رهگیری مرسولات خارجه کلیک کنید.

در این زمینه کالای ممنوعه پستی به خارج از کشور شامل موارد زیر می‌شود: کشور کانادا با دارا بودن بیش از 400 هزار نفر تبعه ایرانی به عنوان یکی از بزرگترین مقصد ایرانیان برای مهاجرت و تحصیل می باشد، از این رو ارسال مرسولات پستی بین دو کشور دارای اهیمت زیادی می باشد. با این نوع پست امکان ارسال مرسولات به خارج از کشور هم امکان پذیر است.

اما بعضی از بسته های پستی را نمی توان به راحتی ارسال کرد و دچار ممنوعیت هستند و اگر نکات ارسال کالا های ممنوعه را ندانید ممکن است به مشکل بر بخورید و باعث هزینه در وقت و انرژی شما شود.

ارسال بسته‌های پستی به خارج از کشور با توجه به وزن بسته، هزینه‌های پستی، بیمه و گمرک محاسبه می‌شود؛ البته که حق السهم پست و مالیات برارزش افزوده را فراموش نکنید. برای اینکار پس از ورود به سایت اداره پست کافی است به قسمت خدمات الکترونیکی پست مراجعه کنید و روی گزینه رهگیری مرسولات خارجه کلیک کنید. اولین روش استفاده از اپلیکیشن آن شرکت می‌باشد، به این صورت که شما کد رهگیری بسته خود را در قسمت مورد نظر.

در اداره پست روزانه کلی بسته ارسال می شود.

روش‌هایی که برای استعلام بسته پستی شما وجود دارد طبق شرکتی که مرسوله شما را ارسال کرده است، گوناگون می‌باشد. یکی از مزایای این سرویس این است که ارسال محموله با آن محدود به داخل کشور نیست. در مرسوله های سازمانی می توانید از طریق کد ussd هم مرسوله خود را رهگیری کنید.

شماره ۱۰ یا ۲۰ رقمی مرسوله پیشتاز.

پیگیری مرسوله پستی خدمتی از شرکت ملی پست کشور عزیزمان ایران است که به راحتی می توانید به وسیله آن از وضعیت مرسولات ارسالی خود مطلع شوید و پیگیری مرسولات پستی با کد ملی یا کد رهگیری را انجام دهید. رهگیری پست خارج از کشور ؛ استفاده از خدمات پست داخلی و خارجی، یکی از بهترین روش‌های ممکن برای ارسال مرسولات می‌باشد. پیگیری پست خارج از کشور.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *