دوست دارم به ترکی قشقایی

Posted on

دوست دارم به ترکی قشقایی. ترکی استانبولی (به ترکی استانبولی: اسامی پسرانه:نامهای پسرانه بیشتر از صفت شجاعت و دلاوری گرفته شده اند.

دوستت دارم به زبان های مختلف دیجی جو
دوستت دارم به زبان های مختلف دیجی جو from digijo.ir

دانلود آهنگ ترکی قشقایی شاد و غمگین. یادداشتهای جوان قشقایی | مرداد ۱۳۸۹. البته نظر دیگر این است که قشقایی از واژه ترکی قاچماق به معنی فراری گرفته شده است.

از نظر او قشقایی از واژه ترکی «قشقا» به معنی اسب سفید گرفته شده است.

به نمونه‌هایی از دوست نگاه انداخته و با ترجمه در جملات، گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر، زبان را بیاموزید. این عشق می تواند به خانواده، همسر، معشوق یا یک دوست باشد. آهنگ زیبا و شنیدنی خواننده محبوب ♪♪ امیرعباس گلاب بنام دوست دارم ♪♪ همینک از مادر موزیک با بالاتریک کیفیت mp3 دانلود کنید.

غملروندن بیر زامان شاهلیق ائدردیم عالمه.

اسامی پسرانه:نامهای پسرانه بیشتر از صفت شجاعت و دلاوری گرفته شده اند. میکس شدو خارپشت خفن (شدو رو دوست داری بازنشر کن) کلیپ غمگین| استوری دپ |کلیپ فازسنگین//خسته تر از آنم. به چشمانت نگاه نکنم چشم به چه دردم می‌‌خورد.

کلیپ غمگین قشقایی//کلیپ ترکی غمگین//کلیپ قشقایی غمگین

کلیپ قشقایی//استوری قشقایی//کلیپ غمگین قشقایی//کلیپ ترکی غمگین گورستان‌های قشقایی در سر راه کوچ ایل قرار گرفته تا هنگام کوچ بتوانند برای مردگان خود فاتحه‌ای بخوانند. آغاجلارا یازدیم آدینی*یاندیردیلار*گوی اوزونه یازدیم یاخیش اولوب آخدیلار*بو دفه قلبیمه یازیرام اولوم آنجاق سیلر آدینی اوردان.

البته نظر دیگر این است که قشقایی از واژه ترکی قاچماق به معنی فراری گرفته شده است.

متن لاو ترکی برای عشق. به عشق کسی که بهت میگه دوستت دارم شک کن,چون عشق بیصدا و محبت بی زبان است!! Türkçe) یا ترکی ترکیه (türkiye türkçesi) یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی یا گروه اوغوز، زبان‌های ترکی است که ۸۸٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با.

همین پنجشنبه گذشته به یک جشن عروسی که از فامیلهای نزدیکمان بود دعوت شدیم.

۰ کمتر از یک دقیقه. نظر کلی درباره قشقایی ها این است که اجدادشان از قراوالان لشکر هلاکوخان و تیمور بودند و از ترکستان به سمت ایران آمده اند. دوستان من خودم ترک اصل ایل قشقایی هستم حمید احمدی بهترین خواننده ترکی است که من همه ی سازاش بلندم یعنی اینکه ما در عروسی هامون حمید احمدی رو می زاریم و با دستمال هفت رنگمون بازی می کنیم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *