دوستت دارم به ترکی قشقایی

Posted on

دوستت دارم به ترکی قشقایی. به عشق کسی که بهت میگه دوستت دارم شک کن,چون عشق بیصدا و محبت بی زبان است!! دئمیشدیم؛ گئدرسن من اوللم سن سیز.

دوستت دارم به زبان های مختلف / به چه زبانی بگوییم دوستت
دوستت دارم به زبان های مختلف / به چه زبانی بگوییم دوستت from jadvalyab.ir

دانلود آهنگ سه بعدی و هشت بعدی گلچین آهنگهای قشقایی مادر موزیک. اشعار ترکی قشقایی شعر و ادبیات ترکی و فارسی.

متاسفانه خیلی از آهنگ ها حتی شعرشم عوض نمیشه (صلاح نیست اسم ببرم) و با همون خصوصیات زندگی و اداب رسوم و واژه هایی که گاها اصلا ربطی ب ایل قشقایی نداره و بسیار ناملموس با زبان ترکی قشقایی هست، به عنوان یک.

دوستت دارم به زبان چینی : فراموش نکنیم ایل به ما در هر شرایطی نیاز دارد به زبان و ادبیات و موسیقی ایلی بیش از هر چیز بها بدهیم و در جهت تقویت و احیا آن بکوشیم. دانلود اهنگ ترکی قشقایی برای ماشین.

دانلود اهنگ ترکی قشقایی Mp3.

دوستت دارم = seni seviyorum عشق و علاقه = sevgi شک کن = şüphe et عشق = aşk بیصدا = sessiz محبت = sevgi به عشق کسی که بهت میگه دوستت دارم شک کن,چون عشق بیصدا و محبت بی زبان است!! در جشن‌ها و عروسی‌ها رقص گروهی زنان و مردان قشقایی و رقص با چوب (چوب بازی) بسیار زیبا و جالب است.

دوستت دارم به 23 زبان دنیا.

دانلود آهنگ ترکی قشقایی ; سلام ، هم ایلیهای محترم و هم زبانان عزیز قشقایی، همانطور که میدانید ،همه ما نسبت به آیین نگارش زبان خود ،بیگانه هستیم. اشعار ترکی قشقایی شعر و ادبیات ترکی و فارسی.

دانلود آهنگ دوست دارم احساسی ;

دانلود آهنگ سه بعدی و هشت بعدی [ زمان 4:36 دقیقه ♪ حجم 10.60 مگابایت ] پخش‌کننده صوت. جملاتی که در کنار هر یک از آن‌ها، ترجمه فارسی نیز آمده تا برای عموم مخاطبان.

دانلود اهنگ ترکی قشقایی برای ماشین.

جملات عاشقانه ترکی همواره مخاطبان خاص خود را دارند، در این مطلب، انواع جمله و متن عاشقانه ترکی را خواهید خواند که حکایتگر قلب‌هایی عاشقند. من خیلی ترانه زبانهای ترکی قشقایی دوست دارم ولی متاسفانه چند سال اخیر برخی افراد ناآگاه در میان ترانه ترکی شان سخنان تفرقه افکنانه و نزادپرستانه جای میدهند به همین دلیل جرات نمیکنم خواننده. صدایت را نشنوم بهتر است که در دنیا تک و تنها باشم

Leave a Reply

Your email address will not be published.