دعای معراج صوتی

Posted on

دعای معراج صوتی. فایل صوتی کامل دعای معراج. دعای معراج را پیامبر در شب معراج از زبان جبرئیل از طرف خداوند آورده است.

دانلود متن و خواص دعای معراج pdf و صوتی با صدای فرهمند و
دانلود متن و خواص دعای معراج pdf و صوتی با صدای فرهمند و from www.codetools.ir

دعای عظیم الشان معراج همراه صوتی دلنشین، با ذکر صلوات دانلود کنید…. 6 خداى تعالى مى فرماید: دعای معراج، ( صوتی با صدای امین رستمی ( ایشان نصفه خوانده اند) و استاد حلواجی (کامل) ) صوت و متن عربی و ترجمه فارسی دعا.

از رسول اکرم صلی الله علیه و آله منقول است آن شبی که مرا به معراج بردند از تمامی آسمانها گذشتم تا به آسمان هفتم رسیدم و آنچه دیدم بودم و با خدای تعالی بی واسطه سخن گفتم و مراجعت نمودم چون به مقام جبرئیل رسیدم گفتم یا.

در این مطلب از وبسایت تاروت رنگی ابتدا متن و ترجمه دعای معراج را مشاهده کرده و سپس می توانید توضیحاتی را درباره این دعا مطالعه بفرمایید. دعای معراج یکی از دعاهای نورانی و پرفضیلتی است که گفته می شود مختص حضرت محمد (ص)؛ پیامبر بزرگوار اسلام است و برای آن خواص و آثار فراوانی ذکر شده. دعای معراج با صوت زیبا _متن روایت دعای معراج درتوضیحات.

متن و پخش صوتی دعای معراج به همراه ترجمه آن.

دانلود دعای معراج 2 صوتی. دانلود کامل دعای معراج صوتی تصویری. دانلود متن و خواص دعای معراج pdf و صوتی با صدای فرهمند و امین رستمی.

متن دعای معراج به عربی.

دعای کمیل بن زیاد ، دعای توسل ، دعای ندبه ، دعای عهد ، دعای اللهم انی اسالک بکتابک المنزل (دعای قرآن به سر گرفتن) ، دعای مجیر ، دعای جوشن کبیر ، دعای سمات ، دعای افتتاح ، دعای سحر ، دعای ابو حمزه ثمالی ، مناجات حضرت امیرالمؤمنین (ع)، حدیث. برای داشتن اپلیکشن دعاهای مختلف بر روی گوشی های اندروید می توانید برنامه آن را روی گوشی خود نصب کرده و هر وقت نیاز دارید وارد آن شوید. خواننده و دارنده این دعا( دعای معراج) از درد گوش و دردسر و درد چشم و درد دل و جگر و فلج و لغوه و مجموع دردها ایمن گردد و هر کس این دعا را با خود به گرد برد حق سبحانه او را ببخشد و سکرات مرگ را بر وى آسان گرداند و از عذاب قبر و سوال نکیر و منکر ایمن گردد و روز جزا 40 هزار فرشته به.

فایل صوتی کامل دعای معراج.

صوت دعای معراج با صدای امین رستمی: سندیت دعای معراج در بلد الامین شیخ ابراهیم کفعمی. درباره دعای المعراج میخواستم سوال کنم که صوتی انرا ابادر الحلواجی خوانده است با متن موجود در اینترنت متفاوت میباشد وهم چنین دعای طایر رومی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دعای معراج با صدای امین رستمی.

دعای معراج را پیامبر در شب معراج از زبان جبرئیل از طرف خداوند آورده است. دعای معراج با صدای امین رستمی (1:56) گنجینه صوتی تبیان، بانکی صوتی از موسیقی، نغمه، کتاب صوتی و کلیپ های شنیدنی، تقدیم به خانواده بزرگ تبیان. به گزارش وب گردي خبرگزاري صدا وسيما ؛ از رسول اکرم (ص) روایت شده است که فرمودند:

Leave a Reply

Your email address will not be published.