دعای معراج صوتی سماواتی

Posted on

دعای معراج صوتی سماواتی. دانلود دعای معراج (فایل صوتی) دعای معراج دعایی است که شان آن بسیار بزرگ و عظیم میباشد. دعای معراج یکی از دعاهای نورانی و پرفضیلتی است که گفته می شود مختص حضرت محمد (ص.

برنامه دعای معراج صوتی و متنی دانلود کافه بازار
برنامه دعای معراج صوتی و متنی دانلود کافه بازار from cafebazaar.ir

خواندن این دعا و توکل بر آن دعا و رحمت را نازل می‌کند و خواسته‌های انسان را به آسمان می. دعای معراج یکی از پرفضیلت ترین دعاهایی است که بر پیامبر نازل شده است. دانلود کلیپ تصویری دعای معراج.

به مناسبت فرا رسیدن روز عرفه، برای شما دانلود دعای عرفه صوتی Mp3 از مجموعه بهترین مداحان از جمله حاج میثم مطیعی ، حاج محمود کریمی، شیخ حسین انصاریان، محسن فرهمند، حاج منصور ارضی، مهدی سماواتی، منصوری، موسوی قهار و سید.

دعای ندبه با صدای مداحان مختلف. آن شبی که مرا به معراج بردند از تمامی آسمان ها گذشتم تا به آسمان هفتم رسیدم، آنچه دیدم بودم، با خدای تعالی بدون واسطه سخن گفتم، مراجعت نمودم چون به. در آن نوشته شده جبرئیل عرض.

زیارت صوتی امام سجاد علیه السلام.

یا سَیِّدُ یا سَنَدُ یا صَمَدُ یا مَنْ لَهُ الْمُسْتَنَدُ اِجْعَلْ لي فَرَجاً وَ مَخْرَجاً مَمّا اَنا فیهِ وَاکْفِنی فِیهِ. یک قدم تا خدایی شدن. اللهم صل علی محمد و آل محمد.

این دعا از امام باقر (ع) نقل شده است و به فرموده ی وی اسم اعظم الهی در دعای سمات.

یا سَیِّدُ یا سَنَدُ یا صَمَدُ یا مَنْ لَهُ الْمُسْتَنَدُ اِجْعَلْ لی فَرَجاً وَ مَخْرَجاً مَمّا اَنا فیهِ وَاکْفِنی فِیهِ وَ اَعُوذُ بِکَ از پیامبراکرم منقول است شبى که مرابه معراج بردندازتمامى آسمانها گذشتم تابه آسمان هفتم رسیدم وآنچه دیدم بودم و با خداى. ابوالحسن مظفری/ همراه با ترجمه انگلیسی/ recitation:

خواندن این دعا و توکل بر آن دعا و رحمت را نازل می‌کند و خواسته‌های انسان را به آسمان می.

دانلود کامل دعای معراج صوتی تصویری. برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. مناجات خمس عشر با ترجمه صوتی.

Mahdi Samavati/ Persian Translation By:

از رسول اکرم (ص) منقول است آن شبی که مرا به معراج بردند از تمامی آسمانها گذشتم تا به آسمان هفتم رسیدم و آنچه دیده بودم و با خدای تعالی بی‌واسطه سخن گفتم و مراجعت نمودم چون. متن و ترجمه دعای معراج را مشاهده کرده و سپس می توانید توضیحاتی را درباره این دعا مطالعه بفرمایید. دانلود نسخه صوتی دعای توسل با صدای حاج مهدی سماواتی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *