دانلود گوگل ترنسلیت برای ویندوز

Posted on

دانلود گوگل ترنسلیت برای ویندوز. دانلود google translate client 6.2.620 pro گوگل ترانسلت ترجمه متون با یک کلیک. با زدن دکمه add to chrome این افزونه به مرورگر کروم شما اضافه خواهد شد.

دانلود gameloop برای ویندوز 10 دانلودخانمرجع دانلود
دانلود gameloop برای ویندوز 10 دانلودخانمرجع دانلود from downloadkhan.ir

Client for google translate pro نام ابزاری بسیار کاربردی و مفید می باشد که با نصب آن بر روی سیستم خود می توانید اقدام به استفاده از مترجم گوگل در دیگر برنامه ها همانند microsoft word و یا مرورگرهای وب نمایید. دانلود برنامه مترجم گوگل ترنسلیت اندروید با لینک مستقیم. برای ترجمه نوشته متن مورد نظر خود لزوما نیاز نیست ان را تایپ و یا کپی کنید؛ اپ گوگل ترنسلیت اندروید این قابلیت را به شما می دهد تا دوربین گوشی خود را روی نوشته.

با زدن دکمه Add To Chrome این افزونه به مرورگر کروم شما اضافه خواهد شد.

در گوشی اندروید می توانید به سادگی از لینک زیر در گوگل پلی برنامه را دریافت کنید: Client for google translate pro نام ابزاری بسیار کاربردی و مفید می باشد که با نصب آن بر روی سیستم خود می توانید اقدام به استفاده از مترجم گوگل در دیگر برنامه ها همانند microsoft word و یا مرورگرهای وب نمایید. دانلود رایگان / گوناگون / دانلود google translate client 6.2.620 pro گوگل ترانسلت ترجمه متون با یک کلیک.

در گوشی های آیفون در لینک زیر می توانید پلی استور را نصب کنید:

در نهایت مانند تصویر زیر وارد صفحه دانلود و فعال سازی افزنه گوگل ترنسلیت می‌شوید. برای استفاده راحت تر از google translate، باید اپلیکیشن آن را در دستگاه android یا ios خود دانلود و نصب کنید. قبل از شروع هر یک از دستورالعمل.

گوگل تلاش خواهد کرد تا به طور خودکار زبان صفحه وب را تعیین کند و آن را به زبان فعلی شما ترجمه کند ، اما می توانید با کلیک بر روی جعبه [ از یا From ] و [ به یا To ] در بالای صفحه ، این زبان ها را تغییر دهید.

در حال حاضر برترین برنامه موجود با قابلیت پشتیبانی بیش از 100 زبان ، گوگل ترنسلیت ( google translate) می باشد. دانلود نرم افزار حرفه ای مترجم متن (برای ویندوز) ace translator 16.3 windows نسخه جدید نرم افزار ترجمه متن ace translator منتشر شد! دانلود گوگل ترنسلیت برای کامپیوتر.دانلود نرم افزار client for google translate برنامه ای قدرتمند و بسیار کم حجم جهت ترجمه لغت ، متون و صفحات وب به زبان فارسی.

دیکشنری آفلاین برای ویندوز • دانلود رایگان دانلود مترجم گوگل Google Translate 6.6.1 نصب گوگل ترنسلیت برای اندروید دانلود نرم افزار کم حجم مترجم متن Qtranslate V6.7.5.1 ترجمه متون و کلمات به زبان های مختلف Free Language Translator 3.8.0 دانلود Google Translate Client 6.2.620 Pro گوگل ترانسلت.

برای ترجمه نوشته متن مورد نظر خود لزوما نیاز نیست ان را تایپ و یا کپی کنید؛ اپ گوگل ترنسلیت اندروید این قابلیت را به شما می دهد تا دوربین گوشی خود را روی نوشته. دانلود مترجم گوگل ترنسلیت google translate 6.30.1.428004020.3 برای اندروید و آیفون در جدیدترین آپدیت این برنامه قابلیتی به نام instant camera اضافه شده است.

نرم افزار اینترنت, نرم افزار رایگان, نرم افزار کاربردی, نرم افزار لینوکس, نرم افزار مرورگر, نرم افزار مک.

دانلود برای یک سیستم عامل رایانه‌ای دیگر. دانلود مترجم گوگل ترنسلیت google translate دیکشنری آنلاین اندروید. دانلود رایگان گوگل ترنسلیت مترجم گوگل.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *