دانلود موبوگرام اصلی با حالت روح

Posted on

دانلود موبوگرام اصلی با حالت روح. نرم افزار پرطرفدار موبوگرام دارای امکانات بینظیری است که باعث شده بسیاری از کاربران آنرا جایگزین تلگرام اصلی کنند. موبوگرام بدون فیلتر دارای امکانات زیادی مثل :

دانلود Mobogram T5.4.0M11.4.0 موبوگرام اصلی جدید با حالت
دانلود Mobogram T5.4.0M11.4.0 موبوگرام اصلی جدید با حالت from androidgozar.com

نرم افزار پرطرفدار موبوگرام دارای امکانات بینظیری است که باعث شده بسیاری از کاربران آنرا جایگزین تلگرام اصلی کنند. Mobotogram یا به فارسی موبوتوگرام مسنجر (موبوگرام طلایی) یک تلگرام جدید با سرعت بسیار بالا و بدون قطعی با امکانات فوق العاده برای. در این حالت وقتی فرد مقابل پیام شما را میخواند تیک دوم روشن نمیشود و شما نمیتوانید آن را مشاهده کنید.

همراه با گویا تک باشید.

موبوگرام اصلی mobogram را پیدا نمی‌کنید؟! در ادامه قصد داریم تا نحوه فعال کردن حالت روح در موبوگرام را در نسخه های جدید و به روز رسانی شده برنامه آموزش داده تا علاقه مندان بتوانند از این امکان کاربردی موبوگرام، بهره مند شوند. نسخه جدید موبوگرام دوم + موبوگرام سوم برای اندروید mobogram یکی دیگر از نسخه تلگرام می باشد اما تغییر چندانی با نسخه اصلی تلگرام ندارد این برنامه توسط تیم برنامه سازی هانیستا طراحی و اجرا شده است که دارای حالت روح واقعی می.

در این حالت وقتی فرد مقابل پیام شما را میخواند تیک دوم روشن نمیشود و شما نمیتوانید آن را مشاهده کنید.

در mobogram شما قادر هستید که امکانات جدید و فوق العاده. Mobogram یکی از نرم افزارهای سفارشی از api رسمی تلگرام است که توسط تیم برنامه سازی هانیستا برای دستگاههای اندرویدی عرضه شده و با داشتن قابلیت های منحصربفردی که در تلگرام نسخه اصلی نمیتوان آنها را. اپلیکیشن موبوگرام mobogram یک اپلیکیشن عالی از نسخه تلگرام می باشد که توسط گروه خلاق و مبتکر هانیستا طراحی شده که توانسته به خوبی امکانات بی نظیری.

موبوگرام بدون فیلتر دارای امکانات زیادی مثل :

از امکانات تلگرام ضد فیلتر برنامه میتوانید همراه با حالت روح استفاده کنید. در این مطلب میخواهیم سوالات کاربران عزیز را پاسخ دهیم وآخرین ورژن موبوگرام دارای حالت روح را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود مونوگرام (monogram) که یک تلگرام ضد فیلتر بدون مشکل اتصال همراه با قابلیت‌های مفید مثل حالت روح است و بدون تبلیغات بپردازیم.

موبوگرام، یک رابط پیشرفته از تلگرام اصلی می باشد که با در اختیار گذاشتن امکانات فراوان و کاربردی، فضای متفاوتی نسبت به تلگرام اصلی را در اختیار.

Mobotogram یا به فارسی موبوتوگرام مسنجر (موبوگرام طلایی) یک تلگرام جدید با سرعت بسیار بالا و بدون قطعی با امکانات فوق العاده برای. 🔷 تغییرات مربوط به تلگرام 8.5.0 رسمی : برای دانلود موبوگرام آپدیت جدید اصلی و نسخه قدیمی حالت روح دار اندروید با ما همراه باشید.

مدیریت بیش از یک اکانت با نصب نسخه های دوم و سوم موبوگرام در یک دستگاه.

در نرم افزار هایی شبیه به موبوگرام حالتی به نام حالت روح وجود دارد. موبوگرام در واقع نسخه تلگرام ضد فیلتر پیشرفته با امکانات زیاد است.افرادی که موبوگرام قدیمی را میشناسند با حالت روح آن آشنایی دارند.اگر به دنبال دانلود. تغییرات جدید دانلود موبوگرام اندروید نسخه 8.5.0 آبان 1400 :⭐.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *