دانلود صوتی سوره یس با صدای فرهمند

Posted on

دانلود صوتی سوره یس با صدای فرهمند. دانلود سوره یاسین صوتی mp3 با صدای استاد فرهمند، پرهیزگار، عبدالباسط با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ از کانال سرباز گمنام امام زمان عج.

دانلود سوره الرحمن با صدای استاد فرهمند كنج كونج
دانلود سوره الرحمن با صدای استاد فرهمند كنج كونج from wikiarticle.xyz

دانلود مجموعه ادعیه و زیارات از استاد فرهمند. دعای بعد از زیارات امام رضا: دانلود تلاوت سوره یاسین با صدای استاد عبدالباسط

سلام بر تو، ای دعوت کننده‌ی به سوی خدا، و دانای بزرگ آیات او

دانلود ترتیل سوره یاسین با صدای استاد محمد صدیق منشاوی; دانلود صوتی سوره یاسین با صدای فرهمند را از سایت اسک 98 دریافت کنید. خواص سوره آل یاسین عالیییی.

دانلود سوره یاسین صوتی Mp3 با صدای استاد فرهمند، پرهیزگار، عبدالباسط با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ

دانلود صوتی سوره ملک با صدای فرهمند با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ فرهنگی هنری قرآن و عترت. زیارت ال یاسین با صدای محسن فرهمند.

سوره یاسین صوتی | دانلود زیباترین تلاوت سوره یس صوتی Mp3.

دانلود مجموعه کامل ادعیه و زیارات از استاد فرهمند، شامل: برای دانلود می توانید در گوشی انگشتتان را برای مدتی روی پخش کننده نگه دارید و در کامپیوتر روی آن کلیک راست کرده و پس از باز شدن منو گزینه ذخیره صدا یا save audio را فشار دهید. دانلود نسخه صوتی زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند.

دانلود مجموعه ادعیه و زیارات از استاد فرهمند.

سوره یس (خوانده می‌شود سوره یاسین) سی و ششمین سوره و از سوره‌های مکی قرآن که در جزء ۲۲ و ۲۳ قرآن جای گرفته است. This is a modal window. بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ به نام خدای بخشاینده مهربان

دانلود صوت مجلسی سوره یاسین با صدای استاد عبدالباسط حجم 25 مگابایت، مدت زمان 35 دقیقه.

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید. برای امروز در سایت تیک موزیک دانلود زیباترین صوت سوره یاسین با کیفیت عالی و همچنین حجم کم بصورت mp3 اماده دریافت با لینک مستقیم می باشد برای دانلود سوره یاسین به ادامه مطلب مراجعه کنید. متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی.

Leave a Reply

Your email address will not be published.