دانلود سوره یس با صدای فرهمند

Posted on

دانلود سوره یس با صدای فرهمند. دانلود نسخه صوتی زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند. بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ به نام خدای بخشاینده مهربان

دانلود برنامه ایت الکرسی با صدای 5 قاری برای اندروید مایکت
دانلود برنامه ایت الکرسی با صدای 5 قاری برای اندروید مایکت from myket.ir

متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی. سوره الرحمن ملقب به عروس قرآن، پنجاه و پنجمین سوره قرآن است که در جزء ۲۷ جای دارد ایشون شیخ ماهر نیستن, بلکه این صدا متعلق به جناب مشاری العفاسی است که یکی از دوستان هم اشاره کردن, خیلی گشتم تا پیدا کردم, لینک دانلود باقی سوره ها رو هم با صدای ایشون براتون میذارم.

به خدا دوست داشتم سوره یاسین در قلب هر یک از افراد امت من جای.

این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم تلاوت مجلسی و ترتیل سوره مبارکه یاسین با صدای قاریان مشهور و بزرگ دنیا از. این پست مذهبی به دانلود رایگان با لینک مستقیم تلاوت سوره یاسین (یس) با صدای مجلسی و صوتی استاد عبدالباسط در قالب فایل صوتی mp3 با کیفیت بالا همراه با پخش آنلاین اختصاص یافت. تلاوت زیبا و آسمانی استاد عبدالباسط سوره یس.

متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی.

دانلود مجموعه کامل ادعیه و زیارات از استاد فرهمند، شامل: سوره یس سوره ۳۶ از قرآن است، ۸۳. سوره یاسین صوتی | دانلود زیباترین تلاوت سوره یس صوتی mp3.

استغاثه به امام زمان (عج) 2,095:

دانلود صوتی سوره یاسین با صدای فرهمند را از سایت اسک 98 دریافت کنید. بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ به نام خدای بخشاینده مهربان دانلود سوره یاسین با صدای فرهمند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اذان با صدای مرحوم موذن زاده اردبیلی.

برای دانلود کردن ادعیه های فوق، روی آیکون کلیک راست. بهترین صوت سوره الرحمن را از معروف ترین قاری ها قرار داده ایم. بهترین صوت سوره یاسین را از معروف ترین قاری ها قرار داده ایم.

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ به نام خدای بخشاینده مهربان

هر كس سوره «یس» را قرائت نماید مانند آن است كه ده بار. برای امروز در سایت تیک موزیک دانلود زیباترین صوت سوره یاسین با کیفیت عالی و همچنین حجم کم بصورت mp3 اماده دریافت با. سوره واقعه صوتی با صدای فرهمند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *