دانلود سوره یاسین با صدای فرهمند

Posted on

دانلود سوره یاسین با صدای فرهمند. بهترین صوت سوره الرحمن را از معروف ترین قاری ها قرار داده ایم. به طاها به یاسین با صدای علی فانی + دانلود صوتی.

دانلود برنامه سوره یاسین صوتی , دانلود صوتی سوره یس برای
دانلود برنامه سوره یاسین صوتی , دانلود صوتی سوره یس برای from myket.ir

دریافت مراسم و دعای قرآن به سر گرفتن با صدای محسن فرهمند مدت زمان: ایشون شیخ ماهر نیستن, بلکه این صدا متعلق به جناب مشاری العفاسی است که یکی از دوستان هم اشاره کردن, خیلی گشتم تا پیدا کردم, لینک دانلود باقی سوره ها رو هم با صدای ایشون براتون میذارم. سوره الرحمن ملقب به عروس قرآن، پنجاه و پنجمین سوره قرآن است که در جزء ۲۷ جای دارد

دانلود مجموعه کامل ادعیه و زیارات از استاد فرهمند، شامل:

دعای عهد، دعای سمات، دعای توسل، زیارت آل یاسین، زیارت جامعه کبیره، زیارت امین الله، مناجات حضرت علی (ع) در مسجد کوفه و. و گوش سپردن به صدای قرائت آن، معادل با ثواب هزار دینار انفاق در راه خداست.1 در فضیلت این سوره از حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم نقل شده: شما می توانید در ادامه مطلب صوت این سوره را در سبک های مجلسی، تلاوت و تجوید از این استاد عزیز دانلود فرمایید.

ترتیل سوره به سوره قرآن کریم شهریار پرهیزکار.

به خدا دوست داشتم سوره یاسین در قلب هر یک از افراد امت من جای. دانلود سوره مبارکه یاسین ( صوتی ) ظهر عطش ☑️. این سوره در مکه معظمه بر پیامبران اکرم نازل شده است.

دریافت مراسم و دعای قرآن به سر گرفتن با صدای محسن فرهمند مدت زمان:

سوره یس سوره ۳۶ از قرآن است، ۸۳. پیامبر اکرم (ص) فرمودند : هر كس سوره «یس» را قرائت نماید مانند آن است كه ده بار.

سوره یس کامل صوت دوم مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

دانلود نسخه صوتی زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند. دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند. در این بخش از سایت نیاز موزیک برای شما همراهان عزیز.

بهترین صوت سوره الرحمن را از معروف ترین قاری ها قرار داده ایم.

سوره یاسین صوتی | دانلود زیباترین تلاوت سوره یس صوتی mp3. دانلود ترتیل سوره یس با صدای استاد شهریار پرهیزکار (3.43 mb) قرآن. این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم تلاوت مجلسی و ترتیل سوره مبارکه یاسین با صدای قاریان مشهور و بزرگ دنیا از.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *