دانلود تم ایفون برای واتساپ جی بی

Posted on

دانلود تم ایفون برای واتساپ جی بی. دانلود واتساپ جی بی فارسی 2021 با لینک مستقیم رایگان. دانلود فایل نصبی جی بی واتساپ برای کامپیوتر.

دانلود واتساپ جی بی ورژن 13.2.1دانلود GBWhatsAppاندروید
دانلود واتساپ جی بی ورژن 13.2.1دانلود GBWhatsAppاندروید from ingoogle.ir

نسخه 6.50 این برنامه را از لینک زیر دانلود و نصب کنید. در جدیدترین نسخه جی بی واتساپ برای آیفون قادر خواهید بود استاتوس یا همان وضعیت افراد را کپی کنید، همچنین می‌توانید استوری یک شخص را نیز دانلود کنید. با دانلود واتساپ جی بی یک کپی از واتس آپ می باشد و توسط آن قادر می باشید با یک شماره دیگر اکانت دوم خودتان را روی گوشی ایجاد نمایید.

Gbwhatsapp واتساپ جی بی نام نرم افزار مود شده و عالی برای ساخت دو اکانت واتساپ روی گوشی و تبلت های اندروید می باشد.

520 2m+ iraniandl واتساپ جدید. دانلود جی بی واتساپ فارسی 9.21 gbwhatsapp آپدیت جدید برای اندروید gbwhatsapp ارتباطات ، برنامه اندروید دانلود واتساپ جی بی فارسی 2021 با لینک مستقیم رایگان.

دانلود بهترین واتساپ جی بی Whatsapp+ Jimods بهترین، کامل ترین و بی مشکل ترین نسخه مود/پلاس مسنجر محبوب واتس اپ برای اندروید است که با.

دانلود نسخه جدید واتس اپ یو واتس اپ yowhatsapp کلیک کنید. در جدیدترین نسخه جی بی واتساپ برای آیفون قادر خواهید بود استاتوس یا همان وضعیت افراد را کپی کنید، همچنین می‌توانید استوری یک شخص را نیز دانلود کنید. قابلیت دانلود تم ها به صورت مستقیم;

شماره ای که با آن در واتس اپ ثبت نام کرده اید را وارد نموده و وارد اکانت خود شوید.

دریافت برنامه واتس اپ جی بی whatsapp gb | واتس اپ حرفه ای. دانلود آخرین نسخه واتس اپ جی بی برای آیفون و اندروید. دانلود واتساپ جی بی فارسی 2021 با لینک مستقیم رایگان.

همانگونه که می‌دانید جی بی واتساپ نسخه غیر رسمی و اصلاح شده از واتساپ اصلی برای کامپیوتر یا لپ تاپ است.

با دانلود واتساپ جی بی یک کپی از واتس آپ می باشد و توسط آن قادر می باشید با یک شماره دیگر اکانت دوم خودتان را روی گوشی ایجاد نمایید. دانلود بهترین واتساپ جی بی whatsapp+ jimods 9.11. برای نصب تم ابتدا به تنظیمات یا setting بروید حالا بخش تم ها یا themes را باز کنید برای دانلود تم ها بر روی download theme کلیک نمایید.

نسخه ویرایش شده واتس آپ یعنی جی بی واتساپ دارای تم های زیادی می باشد که کارب با توجه به علاقه خود میتواند از میان تم های زیادی تم مورد نظر.

دانلود واتساپ جی بی جدید gbwhatsapp 2020 اندروید. واتساپ جی بی به شما امکان دانلود و ذخیره کردن استوری‌های دیگر کاربران را می‌دهد. دانلود gbthemes 1.0 نسخه جدید جی بی تم برای واتساپ اندروید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *