دانلود تلگرام طلایی قدیمی

Posted on

دانلود تلگرام طلایی قدیمی. دانلود تلگرام ضد فیلتر | دانلود تلگرام ایکس طلایی. با توجه به api رایگان و فوق العاده ای که تلگرام به صورت رایگان در.

تلگرام های طلایی و نقره ای ساخت بازجوی جوان تو زرد از آب
تلگرام های طلایی و نقره ای ساخت بازجوی جوان تو زرد از آب from irantrue.com

در سوبانت با معرفی و دانلود تلگرام طلایی 99 برای اندروید که یکی از قدیمی ترین ، با سرعت ترین و پرطرفدار ترین تلگرام های فارسی نسخه 2020 می باشد. در بین نرم افزارهای شبیه ساز bluestack گزینه بسیار مناسبی برای انجام این کار می باشد. جهت نصب تلگرام طلایی بر روی کامپیوتر ابتدا شما باید یک شبیه ساز اندروید بر روی دسکتاپ خود نصب نمایید.

و به صورت دانلود با لینک مستقیم، در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

موبوگرام طلایی ضد فیلتر نرم افزار غیر رسمی تلگرام می باشد که جهت فراهم ساختن راهی ساده تر برای کاربران ساخته شده است. موبوگرام طلایی نسخه غیر رسمی تلگرام اصلی. این روز ها این پیامرسان محبوب نه تنها کاربران خود را از دست نداده است بلکه با حفظ کاربران کارایی.

دقت کنید نسخه های قدیمی و جدید موبوگرام (ورژن اول تا آخر موبوگرام) با توجه به حالت روح آن ها تنظیم شده اند،.

دانلود موبوگرام قدیمی با لینک مستقیم با قابلیت حالت روح و غیر ضد فیلتر دارای سه نسخه موبوگرام 2 و 3 که میتوانید نصب کنید و لذت ببرید دانلود سورس تلگرام طلایی و موبوگرام. تلگرام طلایی از جمله تلگرام های غیر رسمی ایرانی است که به لطف api قدرتمند تلگرام و اجازه ی صریح کمپانی تلگرام به توسعه دهندگان برای استفاده از سورس کد تلگرام اصلی و انتشار تلگرام های غیر رسمی منتشر شده است.

دانلود تلگرام طلایی نسخه جدید 2022 با لینک مستقیم.

دانلود نسخه قدیمی تلگرام telegram 3.5.1 برای اندروید 2.3 و بالاتر. بارها در نظرات مطالب سایت از ما سؤال شده که آیا اپلیکیشن تلگرام غیررسمی طلایی یا همان طلگرام نسخه مخصوص ویندوز و کامپیوتر دارد؟ یعنی بصورت فایل.exe و قابل نصب مستقیم بر روی کامپیوتر. دانلود نسخه قدیمی تلگرام telegram 3.5.1 برای اندروید 2.3 و بالاتر.

با توجه به Api رایگان و فوق العاده ای که تلگرام به صورت رایگان در.

دانلود تلگرام نسخه قبلی یا ورژن قدیمی : جواب این سؤال خیر است. جهت نصب تلگرام طلایی بر روی کامپیوتر ابتدا شما باید یک شبیه ساز اندروید بر روی دسکتاپ خود نصب نمایید.

ورژن های قدیمی تلگرام و نسخه های قبلی آن برای کامپیوتر در جدول زیر گردآوری شده است و می توانید با کلیک بر روی لینک دانلود آن آنها را دریافت نمایید.

دانلود تلگرام طلایی از جمله پوسته های غیر رسمی تلگرام می باشد که قابلیت بدون فیلتر بودن آن مدتها مورد توجه کاربران قرار گرفت. Pearlie will | 184 followers. 2.2 هزار بازدید 2 سال پیش.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *