دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر ویندوز 7

Posted on

دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر ویندوز 7. آیگرام نسخه ویژه (غیررسمی) تلگرام. دانلود موبوگرام برای ویندوز های مختلف.

تلگرام طلایی چیست؟ نصب تلگرام طلایی روی کامپیوتر نسخه
تلگرام طلایی چیست؟ نصب تلگرام طلایی روی کامپیوتر نسخه from www.pinterest.com

دانلود رایگان تلگرام طلایی برای کامپیوتر و انواع نسخه های ویندوز مثل 7، 8 و 10 و در بیت های 64 و 32 ، بدون فیلتر و پروکسی با تلگرام طلایی. Telegram desktop نیز نسخه مخصوص کامپیوتر های شخصی است که میتوانید آن را روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید و علاوه بر گوشی موبایل از طریق. دانلود آیگرام برای ویندوز + اندروید | پیام رسان ویژه تلگرام به زبان فارسی | آیگرام 4.6.0 + دسکتاپ 5.6.0 igram pc desktop جایگزینی حرفه ای و قدرتمند، برای شما کاربران و دوست داران پیام رسان تلگرام است.

برای استفاده از این برنامه در کامپیوتر باید ابتدا از اینجا شبیه ساز اندروید را دانلود کنید و سپس در کامپیوتر باید بعد نصب شبیه ساز فایل Apk طلاگرام را نصب کنید و از این به بعد از داخل شبیه ساز اندروید وارد شوید.

در بین نرم افزارهای شبیه ساز bluestack گزینه بسیار مناسبی برای انجام این کار می باشد. آموزش سابق دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر: دانلود تلگرام برای کامپیوتر | ویندوز 10/8/7 | telegram desktop 3.5.1

موبوگرام از جمله برنامه ها و اپلیکیشن های پیام رسانی بوده که در کشور ما طرفداران زیادی داشته و اکثر افرادی که حساب تلگرام دارند، یک نسخه از موبوگرام.

تلگرام طلایی با داشتن ویژگی های جالب و کاربردی بسیار محبوب شده است بین کاربران خود. Telegram talaei یک نسخه غیر رسمی از تلگرام است که به وسیله api به سرورهای اصلی تلگرام متصل است و توسط یک شرکت ایرانی منتشر شده است از ویژگی های اصلی تلگرام طلایی میتواند به طراحی ساده. حتما با برنامه موبوگرام آشنا هستید.این برنامه که برای اندروید منتشر شد.

به این معنا که شما را از طریق Ip های غیر ایرانی به سرورهای تلگرام متصل می کند.

Telegram تلگرام نام مسنجر قدرتمند و بسیار امن می باشد که کمپانی سازنده جدیدا نسخه ویندوز ان را عرضه کرده است ، رد و بدل کردن پیام ها در این مسنجر بسیار امن می باشد. تلگرام طلایی را یک شرکت ایرانی منتشر کرده و در اختیار کاربران دانلود رایگان تلگرام طلایی برای کامپیوتر و انواع نسخه های ویندوز مثل 7، 8 و 10 و در بیت های 64 و 32 ، بدون فیلتر و پروکسی با تلگرام طلایی.

دانلود نسخه ویندوز هاتگرام یا نسخه دسکتاپ هاتگرام

دانلود موبوگرام کامپیوتر به صورت رایگان. جهت نصب تلگرام طلایی بر روی کامپیوتر ابتدا شما باید یک شبیه ساز اندروید بر روی دسکتاپ خود نصب نمایید. تلگرام طلایی برای ویندوز 10 نسخه ای غیر رسمی از تلگرام است.

آیگرام نسخه ویژه (غیررسمی) تلگرام.

موبوگرام طلایی هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس کاربران می باشد. قابلیت های برنامه تلگرام طلایی برای کامپیوتر : تلگرام برای ویندوز 7 • دانلود رایگان.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *