دانلود تلگرام اصلی قدیمی ضد فیلتر

Posted on

دانلود تلگرام اصلی قدیمی ضد فیلتر. دانلود موبوگرام جدید mobogram بدون فیلتر اندروید. تلگرام ضد فیلتر پروکسی گرام (proxygram) بر پایه ی mtproto است؛ یعنی کاربران می توانند از طریق این پروتکل امن و منحصر به فرد به پایگاه داده های اصلی تلگرام بدون مشکل وصل شوند.

دانلود موبوگرام اصلی قدیمی و جدید با حالت روح (کاملا ضد
دانلود موبوگرام اصلی قدیمی و جدید با حالت روح (کاملا ضد from apliandroid.ir

یک پیام رسان غیر رسمی متصل به api تلگرام است. دانلود مستقیم با حجم 32 مگابایت. دانلود تلگرام قدیمی برای اندروید 2.3 و بالاتر.

پشتیبانی از هر نوع پوسته.

اضافه شدن حالت شب برای مواقع که نور کم است. تلگرام طلایی | بدون فیلتر | ضد فیلتر. دانلود موبوگرام ضد فیلتر 2 دانلود موبوگرام اصلی.

برای دانلود موبوگرام اصلی و آپدیت آن سایت تینروید را به خاطر بسپارید.

دانلود مستقیم با حجم 32 مگابایت. دانلود فیلترشکن امن و پرسرعت 1.1.1.1 برای اندروید و آیفون. با دانلود موبوگرام بدون فیلتر برای اندروید می توانید از امکانات گسترده نظیر حالت روح و پشتیبانی کامل از زبان فارسی استفاده کنید.

در کنار موبوگرام اصلی با امکانات فوق پیشرفته این روزها بسیاری از کاربران از آیگرام (تلگرام ضد فیلتر)استفاده میکنند.یکی از امکانات این برنامه امکان پیدا کردن افرادی که در تلگرام شماره مان را ذخیره دارند است.

دانلود پروکسی گرام ضد فیلتر نسخه 6.0.1. دانلود موبوگرام ضد فیلتر 2 دانلود موبوگرام اصلی. اپلیکیشن موبوگرام mobogram یک اپلیکیشن عالی از نسخه تلگرام می باشد که توسط گروه خلاق و مبتکر هانیستا طراحی شده که توانسته به خوبی امکانات بی نظیری به تلگرام اضافه کند و آن را به.

دانلود تلگرام وینگرام ضد فیلتر برای اندروید Vingram با لینک مستقیم و رایگان

دانلود تلگرام اصلی | telegram 8.5.4 | لینک مستقیم مناسب گوشی شما 80 دیدگاه نصب تلگرام طلایی فارسی پیشرفته با لینک مستقیم (1400) یک پیام رسان غیر رسمی متصل به api تلگرام است. موبوگرام از جمله اولین تلگرام غیر رسمی کار شده در ایران است که توسط گروه هانیستا برنامه نویسی شده و توانست میلیون ها کاربر ایرانی را جذب خود کند.

دانلود فیلترشکن امن و پرسرعت 1.1.1.1 ، توسعه داده شده توسط شرکت Cloudfare، تضمین می‌ کند داده‌هایی که دستگاه.

دانلود موبوگرام ضد فیلتر 2 دانلود موبوگرام اصلی. Telegram old version تلگرام محبوب ترین مسنجر در بین کاربران ایرانی است اما نسخه جدید آن تنها بر روی گوشی دارای اندروید 4.4 و بالاتر نصب می شود بنابراین کاربرانی که اندروید آن ها پایین. Mobogram یکی ار نسخه های غیر رسمی تلگرام ضدفیلتر است که بسیار پرطرفدار و دارای امکانات زیادی است که توسط تیم هانیستا طراحی و توسعه یافته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *