دانلود ترتیل سوره یاسین با صدای فرهمند

Posted on

دانلود ترتیل سوره یاسین با صدای فرهمند. سلام بر تو، ای دعوت کننده‌ی به سوی خدا، و دانای بزرگ آیات او اذان با صدای مرحوم موذن زاده اردبیلی.

ترتیل سوره یاسین با صدای زیبای یوسف کالو علی و ترجمه گویای
ترتیل سوره یاسین با صدای زیبای یوسف کالو علی و ترجمه گویای from www.namayesh.com

دانلود آهنگ تیتراژ پایانی مختارنامه لای لای با کیفیت بالا ( اپارات ) ظهر عطش ☑️. دانلود سوره ملک با صدای عبدلباسط. شما می توانید در ادامه مطلب صوت این سوره را در سبک های مجلسی، تلاوت و تجوید از این استاد عزیز دانلود فرمایید.

متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی.

در شهر منشاه مصر در خانواده اي بسيار مذهبي پا به عرصه ي وجود گذارد. تلاوت سوره یاسین با متن و ترجمه توسط استاد عبدالباسط نکته: دانلود سوره واقعه با صدای فرهمند را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم، ترتیل سوره مبارکه یس با صدای شهریار پرهیزگار همراه با متن آن را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

آرومم کنه میدونم همه سوره ها فضیلت دارن ولی من ارادت خاصی به سوره ی یاسین دارم. ادعیه و زیارات با صدای استاد فرهمند آزاد. دانلود مجموعه ادعیه و زیارات با صدای استاد محسن فرهمند، شامل دعای کمیل، دعای جوشن کبیر، دعای ندبه، دعای عرفه، دعای توسل، زیارت عاشورا، حدیث کسا، زیارت آل یاسین و.

دانلود مجموعه کامل ادعیه و زیارات از استاد فرهمند، شامل:

دانلود کامل ترتیل استاد پرهیزگار در 6 قسمت. شما می توانید در ادامه مطلب صوت این سوره را در سبک های مجلسی، تلاوت و تجوید از این استاد عزیز دانلود فرمایید. برای امروز در سایت تیک موزیک دانلود زیباترین صوت سوره یاسین با کیفیت عالی و همچنین حجم کم بصورت mp3 اماده دریافت با.

دانلود صوت ترتیل صفحه به صفحه قرآن/ صفحه 10.

شهریار پرهیزگار قران کریم تلاوت قران سوره یس شهریار پرهیزگار ترتیل پربازدیدهای راسخون. این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم تلاوت مجلسی و ترتیل سوره مبارکه یاسین با صدای قاریان مشهور و بزرگ دنیا از. استاد محمد صديق منشاوي در سال 1299ه.ش.

سوره یاسین صوتی | دانلود زیباترین تلاوت سوره یس صوتی Mp3.

دانلود ترتیل سوره مبارکه یس با صدای شهریار پرهیزگار. سوره یس کامل صوت دوم مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید. متن و ترجمه سوره یس همراه فایل صوتی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *