دانلود بهترین فونت های فارسی برای طراحی

Posted on

دانلود بهترین فونت های فارسی برای طراحی. بسیاری از برندهای مطرح مثل شیپور، دیجی‌کالا، تپسی و…. در سایت ایران فونت نیز که بسیاری از طراحان با آن اشنا هستند فونت های پریمیوم و رایگان بسیاری وجود دارد که فونت های سرباز دی مهرگان از بهترین فونت های سایت ایران فونت هستند.برای دانلود فونت های حرفه ای نیز می توانید از ایران فونت استفاده کنید.

تایپکده وبلاگ
تایپکده وبلاگ from typekadeh.com

سعی شده است که در مجموعه کامل بهترین فونت های فارسی گرافیکی و نستعلیق و فانتزی برای ویندوز و موبایل و اندروید بهمراه. یکی از بهترین فونت های فارسی است که در موارد گوناگون از جمله طراحی وب، طراحی کتاب و پوستر، چاپ مقالات، طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی و غیره کاربرد فراوانی دارد. فونت رایگان برای تولید محتوا.

سعی شده است که در مجموعه کامل بهترین فونت های فارسی گرافیکی و نستعلیق و فانتزی برای ویندوز و موبایل و اندروید بهمراه.

در طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین فونت‌هایی که مورد توجه قرار گرفته است، فونت یکان میباشد از ویژگی‌های این فونت میتوان به حالت رسمی و نداشتن انحنای زیاد در حروف اشاره کرد. ایران یکان در سال ۱۳۹۵ طراحی شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. نمونه هایی از فونت ها را شاید در فونت سایت خودمان و بنرهای موجود در سایت دیده باشید.

فونت فارسی شبنم ( رایگان ) فونت شبنم یکی دیگر از قلم‌های مناسب برای طراحی وب است، این فونت که برمبنای فونت وزیر طراحی شده و دارای ساختار زیبا و خواناست، برای طراحی این فونت از.

در خدمت شما هستیم با مجموعه فونت فارسی مخصوص طراحی وب که توسط سایت پیکسل بوی جمع آوری شده و شامل ۶۰ عدد فونت اصلاح شده از جمله فونت های : فونت فارسی iransans را می توان محبوب ترین وب بهترین فونت فارسی برای وب سایت دانست که بین کاربران ایرانی بسیار بسیار محبوب است، این فونت توسط جناب آقای مسلم ابراهیمی در سال ۱۳۹۳ طراحی شد. سایت دانلود فونت فونت ایران یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده فونت است،فونت های موجود در این مجموعه توسط بهترین طراحان طراحی شده است،تنوع فونت های.

مجموعه 100 فونت فارسی مخصوص طراحی دانلود محموعه 100 فونت زیبا و گرافیکی فارسی مخصوص طراحی

فونت زیبای لیلا یکی از پرکاربردترین فونت‌های فارسی در طراحی گرافیکی می‌باشد، شما می‌توانید نمونه این فونت را در تصویر زیر مشاهده نمایید و آن را از باکس دانلود به‌صورت رایگان دانلود کنید. فونت فارسی شاپرک برای طراحی لوگوتایپ اغلبِ صنایع کاربردی و زیبا است. در این صفحه از فونت جو می توانید جدیدترین فونت های فارسی را می توانید به همراه پیشنمایش دانلود کنید.

مجموعه فونت فارسی استاندارد وب وردپرس باران شامل 72 فونت زیبای فارسی می باشد.

طراحانی که قصد طراحی و ساخت سایت دارن توصیه. این ها برخی از بهترین و پرکاربردترین فونت های فارسی مناسب برای استفاده در ورد یا طرح های گرافیکی بودند ، شما می توانید هریک از فونت ها را بصورت رایگان از اینترنت دانلود کنید ، البته برخی فونت ها مثل ایران سنس ،. با دانلود این فونت جذاب می‌تونید از این فونت زیبا در طراحی های.

تفاوت‌های اساسی ایران سنس (یا ایران سنز) برای مدت‌های طولانی آن را تبدیل به یکی از بهترین فونت های فارسی برای وب.

دانلود فونت طراحی ، دانلود فونت فارسی ، فونت برای طراحی بنر ، فونت فارس ، فونت فارسی برای طراحی ، فونت گرافیکی ، مجموعه 94 فونت فارسی مخصوص طراحی ، یک لرن. فونت یکان برای اولین بار توسط گرافیست عزیز کشورمان. در طراحی حروف لاتین نیز تلاش بر هماهنگی فرم‌ها با حروف فارسی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *