دانلود انیمیشن زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی

Posted on

دانلود انیمیشن زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی. زبان اصلی + زیرنویس فارسی | امتیاز ۵٫۸ از ۸۴k رأی | امتیاز ۶۶%. کارتون ها و انیمیشن های مختلف، تاثیر قابل توجهی بر تقویت زبان انگلیسی دارند بشرطی که فقط بعنوان منبع مکمل استفاده شوند.

دانلود کارتون زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی
دانلود کارتون زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی from ielts2.com

فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید. اما پوشه هایی که با زیرنویس فارسی یا انگلیسی گذاشته اید قابل اجرا نمی باشد و فقط می تونم زیرنویس انگلیسی که در پوشه اصلی هست اجرا کنم. پس از دانلود فایل ها و اکسترکت کردن آنها (خارج کردن از حالت زیپ) فایل زیرنویس مدنظر هم نام با فایل فیلم می باشد و در کنار هم در یک پوشه باشند وقتی با پلیر مناسب مثل kmplayer در کامیپوتر یا mxplayer در موبایل اجرا کنید به صورت.

دانلود انیمیشن روح زبان اصلی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

در اینجا چند دقیقه از انیمیشن عروس مرده corpse bride زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی برای دیدن در دسترس می باشد. دانلود انیمیشن encanto 2021 با دوبله فارسی و زیرنویس چسبیده. پس از دانلود فایل ها و اکسترکت کردن آنها (خارج کردن از حالت زیپ) فایل زیرنویس مدنظر هم نام با فایل فیلم می باشد و در کنار هم در یک پوشه باشند وقتی با پلیر مناسب مثل kmplayer در کامیپوتر یا mxplayer در موبایل اجرا کنید به صورت.

انیمیشن کلاوس (Klaus) زبان اصلی (انگلیسی) با زیرنویس فارسی چسبیده.

دانلود رایگان کارتون زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی. فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید. دانلود انیمیشن the ice age adventures of buck wild 2022 با.

دانلود انیمیشن فورکی Soul 2020 با کیفیت ۴K Ultrahd Hdr Bluray 2160P

من مجموعه 50 انیمیشن از سایتتون خریداری کردم. فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید. دوبله فارسی و زبان اصلی با زیرنویس.

فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید.

برای ساده تر شدن دانلود این فایل 800 مگابایتی به چند بخش تقسیم شده. فیلم جدید ” soul 2020 ” با سه کیفیت عالی و متوسط. دانلود انیمیشن فورکی soul 2020 روح (زبان اصلی + زیرنویس فارسی) با کیفیت ۴k ultrahd hdr.

برای دانلود کامل این انیمیشن به همراه 30 کارتون.

دانلود انیمیشن با زیرنویس انگلیسی. در اینجا چند دقیقه از انیمیشن وال ای زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی + دوبله فارسی برای دیدن در دسترس می باشد. دانلود انیمیشن soul 2020 با لینک مستقیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *