دانلود آیت الکرسی Mp3

Posted on

دانلود آیت الکرسی Mp3. از جمله خواص آیت الکرسی می توان به دور شدن بلا و همچنین حاجت روایی و. به اعتقاد همه مسلمانان جهان، قرائت آیت الکرسی خواص و فضیلت بسیار زیادی دارد.

Ayatul Kursi আয়াতুল কুরসী آیت الکرسی আয়াতুল
Ayatul Kursi আয়াতুল কুরসী آیت الکرسی আয়াতুল from www.youtube.com

فایل mp3 خواندن سوره آیت الکرسی معجزات و فضیلت های آیت الکرسی خداوند در یک حدیث قدسی می فرماید :این آیه با عظمت و پر خیر و برکت را به بندگانم هدیه می کنم. از جمله خواص آیت الکرسی می توان به دور شدن بلا و همچنین حاجت روایی و. همچنین با دانلود آیت الکرسی صوتی با صدای قاریان مشهور قرآن، می‌توانید این آیه را به گوش جان بسپارید.

تلاوت زیبای سوره کوثر استاد عبدالباسط.

08 ارديبهشت 1387 ساعت 01:32. دانلود صوت سوره کوثر با صدای عبدالباسط صوتی. دانلود تلاوت آیت الکرسی با صدای استاد عبدالباسط.

ایت الکرسی با صدای زیبا.

دانلود آیت الکرسی با صدای استاد فرهمند. دانلود آیه الکرسی با صدای استاد پرهیزکار دانلود آیت الکرسی با صدای سعد الغامدی (رادیو.

دانلود آیه الکرسی با صدای استاد فرهمند.

آیت الکرسی در سوره بقره از آیه 255 تا 257 قرآن کریم می باشد که این سوره از سوره های مدنی می باشد. سوره بقره با تلاوت مجلسی استاد عبدالباسط آیات 285 و 286. دانلود تلاوت سوره های کهف،تکویر،ضحی،انشراح و حمد از عبدالباسط.

صوت قرائت استاد احمد الحداد

دوستان عزیز در این مطلب آیت الکرسی با ترجمه فارسی به صورت متن. دانلود آیه الکرسی صوتی با صدای فرهمند: آیت الکرسی صوتی, آیت الکرسی mp3, آیت الکرسی کامل, فواید آیت الکرسی, آیه الکرسی, متن کامل آیه الکرسی, آیت الکرسی عبدالباسط, دانلود آیه الکرسی عبدالباسط

فايل صوتي آية الكرسي (دانلود) امتیاز:

صوت قرائت استاد مشاری العفاسی. آن را در رايانه خود دانلود كنيد. 2 دقیقه و 28 ثانیه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *