خطرات کنه سگ برای انسان

Posted on

خطرات کنه سگ برای انسان. سگ به عنوان یه حیوان اهلی و پرورش یافته توسط انسان، نمیتونه جایی در اکوسیستم داشته باشه. کک و نیش آن ها باعث ایجاد تحریک های پوستی در.

کک و کنه در سگ و گربه مجله کت داگ آنلاین
کک و کنه در سگ و گربه مجله کت داگ آنلاین from catdogonline.ir

از دیگر آسیب های این گونه، آمیزش آن‌ها با گرگ و سایر گوشت خواران است که باعث می‌شود خلوص ژنتیکی این حیوانات را از بین ببرند و گونه هایی به نام گرگاس به وجود بیاید که گرگاس ها هم خوی درندگی گرگ و هم رفتار نزدیک شدن به انسان مانند سگ ها را. کنه ستاره ای انتقال بیماری توسط کنه. علت نامگذاری این کنه ها، نوع میزبان و رنگ قهوه ای آن ها است.

تشخیص کنه در این مکان می تواند منجر به عفونت گوش و حتی ناشنوایی سگ ها شود.

سگ‌های نگهبان معمولا برای حمله و رفتارهای تهاجمی بیش از حد نسبت به غریبه آموزش نمی‌بینن. خارش شدید پوست بی قراری حیوان خراشیدگی های پوستی ریزش مو خطرات گزش کنه کبوتری (argas) و مایت کنه آرگاس و مایت از جمله مهمترین اکتوپارازیت ها یا انگل هایی هستند که غالبا از بدن کبوتر ها به محل سکونت انسان انتقال یافته و از خون انسان و کبوتر تغذیه می نمایند.

کنه ستاره ای انتقال بیماری توسط کنه.

این گونه‌ها برای اینکه بتوانند غالب شوند، مدام زاد و ولد می‌کنند. توجه داشته باشید که ممکن است چندین نسل از این تک یاخته‌ها در کنه باقی مانده باشند. مشاهده تخم‌های کک به صورت لکه‌های سفید رنگ بر بدن حیوان.

دانش عمومی راجع به شکر باعث میشود افراد خوراکی های شیرین را به سگ ها ندهند

کنه سوسکی یکی از ترسناکترین موجوداتی است که بر روی بدن انسان زندگی می کند و می تواند در قربانی هایش بیماری های آسمی ایجاد کند. از دیگر آسیب های این گونه، آمیزش آن‌ها با گرگ و سایر گوشت خواران است که باعث می‌شود خلوص ژنتیکی این حیوانات را از بین ببرند و گونه هایی به نام گرگاس به وجود بیاید که گرگاس ها هم خوی درندگی گرگ و هم رفتار نزدیک شدن به انسان مانند سگ ها را. به نظر می رسد سطح باران بر شیوع تأثیر می گذارد.

کنه ها در سگ باعث خارش شدید، ریزش مو و زخم های ناشی از خارش به خصوص در گوش، صورت و پاها می شود.

برای سگها خیلی خیلی مضرتر هست ؛ و علتش هم در دانش صاحبان سگ پیدا میشود که چقدر از خطرات بستنی خوردن سگ اطلاع دارند. از آنجایی که گوش‌ها حساس هستند و به راحتی خونریزی می‌کنند، مهم است که هنگام برداشتن کنه از گوش سگ اقدامات. رییس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش گفت:

سگ‌های گارد اغلب توسط پلیس استفاده می‌شن.

انسان ها نیز ممکن است به بسیاری از بیماری های مربوط به کنه که در سگ ها نیز اثر می گذارد، مبتلا شوند. قلاده ضد کک و کنه سگ یکی از کاربردی‌ ترین محصولات ضد کک و کنه سگ در پت شاپ سگ محسوب می‌شود که امروزه با استفاده از آن می‌توان تا حدود زیادی این موضوع (کک و کنه سگ) را کنترل کرد. یکی از رایج ترن بیماری های ناشی از کنه ها مربوط به بیماری های قلبی و عروقی می باشد که اگر درمان نشود بر سیستم قلب و عصب تأثیر می گذارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.